Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2017-12-10 16:32:55]
Презентація книги військового доктора Всеволода Стеблюка відбулася у Дніпро ОДА

[ полный текст новости ]
Письменник, співак, військовий лікар, який пройшов Іловайськ. Всеволод Стеблюк презентував свою книгу "Синдром АТО. Нотатки "Айболіта". У ньому - авторські спогади та роздуми про найгарячіший час серпня 2014 року.

"Зал обласної державної адміністрації, який проводив наради десятиліттями, став місцем творчих зустрічей, тут представляють книги, обговорюють із відомими блогерами і вільно спілкуються. На цей раз військовий лікар АТО Всеволод Стеблюк представив свою книгу про шляхи війни", - сказав Валентин Резніченко.

Книга "Синдром АТО". Нотатки "Айболіт" - спроба захопити пам'ять читача основними подіями бурхливого 2014 року. Текст про нинішнє межується з пам'яттю молодості автора.

"Книга - це спроба об'єднати автобіографію та розповідь про історичні події. Завдяки цій роботі я хочу зберегти пам'ять про моїх братів, які завжди залишилися на Донбасі", - сказав Всеволод Стеблюк.

Всеволод Стеблюк є одним із організаторів медичної служби на Майдані. Він пройшов АТО в батальйоні "Миротворець", де заробив позивний "Айболіт".

Люди з цікавістю слухали автора і питали його про все: від умов життя на війні до медичних тонкощів. Слухачі виходили з залу сповнені вражень. Усі могли купити книгу. Національна гвардія також отримала її як подарунок. Також під час зустрічі Всеволод Стеблюк зазначив, що дуже вдячний Дніпропетровській області за те, що цей регіон став надійним форпостом України.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.