Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2017-12-11 16:35:02]
У Дніпрі розпочався фестиваль моно- та камерних вистав Віват, актор!

[ полный текст новости ]
11 грудня у Дніпропетровському академічному українському молодіжному театрі розпочався сьомий відкритий фестиваль моно- та камерних вистав «Віват, актор!». Захід проходить в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Фестиваль був заснований, щоб підтримати професію актора, який завжди доносить глядачеві думку сценариста, драматурга, режисера. Актор – людина, яка пробуджує наші почуття. Ми хочемо підтримати творчі пошуки театрів, зокрема, такий напрямок як моновистави», – розповіла директор Дніпровського Будинку мистецтв та фундатор фестивалю Валентина Слобода.

Цьогоріч у фестивалі беруть участь 9 театрів з Дніпра, Павлограда та Запоріжжя. Актори змагаються за перемогу у чотирьох категоріях: «Моновистави», «Камерні вистави», «Студентські роботи», «Читацькі програми».

«Зазвичай беруть участь одні й ті самі театри. Але щороку вони показують нові вистави. У нас є журі, яке оцінюватиме роботи. Найкращі отримають призи. Це буде грошова винагорода», – голова Дніпропетровської міжрегіональної спілки Союзу театральних діячів України Олександр Шароваров.

Фестиваль пройде з 11 по 14 грудня. За цей час актори покажуть 15 робіт. Вистави фестивалю поставлять у приміщеннях Будинку мистецтв, на малій та великій сценах театру ім. Шевченка, молодіжного театру «Віримо!», обласного академічного молодіжного театру та коледжу культури та мистецтв. Найкращих визначать і нагородять 18 грудня.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.