Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2017-12-11 18:21:58]
Вогні переправи: Борис Філатов презентував унікальне динамічне освітлення Кайдацького мосту у Дніпрі

[ полный текст новости ]
До свого 35-річчя Кайдацький міст у Дніпрі засвітився різними кольорами. Динамічне освітлення переправи довжиною у майже 2 км міський голова Дніпра Борис Філатов запустив ввечері 11 грудня.

Цей проект є унікальним, адже в Україні немає аналогів освітлення на переправах такої довжини. На це у мерії Дніпра витратили 13,5 млн грн.

«Такі проекти є в усьому світі. Та в Україні ми – перші. Так само підсвічують мости через Босфор у Стамбулі. Також і в інших країнах. Упевнений, це стане однією з візитівок нашого міста», – зазначив Борис Філатов.

Освітленням Кайдацького мосту керує комп’ютерна програма, яка здатна створити близько 50 різних комбінацій кольорів світла. Система підбиратиме їх, наприклад, до святкових дат або важливих подій. Раніше близько півтора місяця освітлення працювало у тестовому режимі. На частині Кайдацького мосту – з боку центру міста і на руслових опорах – встановлено 680 декоративних світильників. Опори на частині, де міст стає на острівець Намистянка, вмонтували 25 зенітних прожекторів світлопотоку енергоємністю 70 тис. Lml. Також натрієві лампи потужністю близько 190 Вт на переправі замінили на 244 світлодіодні світильники потужністю близько 100 Вт. Таким чином, на освітленні моста місто заощаджує майже половину енергії.

У мерії кажуть: представники різних міст України уже звернулися з проханнями перейняти досвід такого освітлення переправи.

Довідка. Кайдацький міст звели у 1982 році під автомобільний і трамвайний рух. Тут здійснюється 3-рядний рух автотранспорту в обидва боки.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.