Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2017-12-12 20:31:19]
Усі фасади історичних будівель на головній вулиці Дніпра будуть відремонтовані до середини 2020 року

[ полный текст новости ]
Цьогоріч у Дніпрі завершують реконструкцію фасадів 10 будинків у центральній частині міста. Історичні будівлі тут чекали на реконструкцію десятки років, а деякі не ремонтували з часів їхнього зведення – понад півстоліття.

У переліку реконструкції десять адрес. А саме: будинки на проспекті Яворницького 26, 68, 70, 83, 121, 123, 125, вул. Харківській 2, площі Вокзальній 1 і 2. Щоб привести їх до ладу, у мерії виділили 55 млн грн.

«На наступний рік плануємо спрямувати біля 70 млн грн на реконструкцію ще 14 фасадів будинків. У 2019 році роботи продовжать. Загалом плануємо, що до середини 2020 року ми повністю реконструюємо всі історичні будівлі на проспекті Дмитра Яворницького, що належать міськраді та житлокомунхозу», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Під час виконання робіт з фасадів змивають стару фарбу та штукатурку, відновлюють архітектурні елементи та аварійні ділянки, замінюють відливи та ремонтують цоколі. На будинках також безкоштовно встановлюють архітектурне освітлення.

Головне правило реконструкції – жодних кондиціонерів і антен на зовнішній частині будинку. Їх переносять на протилежний бік або внутрішню ділянку балконів. Тим, хто нехтуватиме забороною, загрожують штрафи.

У майбутньому це стосуватиметься й засклених балконів. У таких випадках людям запропонували відповідні компенсації. Загалом під час ремонту з десяти фасадів на проспекті демонтували 311 кондиціонерів, 35 антен, біля 600 вивісок і рекламних конструкцій, а також 11 кіосків.

Фасади на площі Вокзальній відновлюватимуть перед початком реконструкції самого майдану.

У мерії наголошують: це дозволить привести вигляд головних воріт міста до єдиного ансамблю – від реконструйованого центрального проспекту загалом до фасадів будинків.

Після цього почнуть ремонти фасадів будинків, суміжних із центральним проспектом. Також єдиним виглядом вивісок займатиметься міський художник Сергій Білий, який є одним із розробників адресних табличок і логотипу Дніпра. Так, у місті створять єдині правила, за якими підприємці обиратимуть варіанти дизайну.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.