Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2017-12-18 17:03:40]
В Дніпрі створено Екологічну коаліцію

[ полный текст новости ]
Сьогодні у Дніпрі у медіа-центрі Інформатор відбулася презентація Екологічної коаліції Дніпра, яка об’єднала 5 громадських організацій. Вони абсолютно різні за сферою діяльності, але схожі у тому, що не належать до жодних політичних чи комерційних структур та мають одну мету: покращити стан екології в країні. Це - Екологічний простір України, ГО "Форпост", ГО «Правозахисна Група «Січ», ГО «Верность» та Спільнота активної молоді – САМ.

10 років – саме стільки кожен городянин платить за погану екологію, тобто, щотижня віддає забруднювачам по одному дню свого життя.

«Наше місто опинилося у заручниках кількох підприємств, а ми мовчки платимо нашим здоров’ям за чуже благополуччя», - вважає Сергій Голота, ГО «Екологічний простір України».

Дніпро посідає ІІІ місце в Україні за рівнем забруднення повітря, тоді як у місті немає ЖОДНОГО сучасного моніторингового пункту.

«На Дніпро потрібно мінімум 10 моніторингових станцій. Одну зараз облаштовує місто. А треба від 10 до 20. Це близько 20 млн. грн. І якщо поставити хоча б 10-15 таких станцій та підвищити екоподаток, то це значно збільшить надходження до місцевого бюджету. Це означає: місто зможе більше робити для покращення стану довкілля, - відзначила Лілія Богачева, голова громадської ради при Дніпровській міськраді.

«На сьогодні в України, на жаль, нема бачення, як сформулювати чітку та зрозумілу екологічну концепцію, адже країна взяла на себе певні екологічні зобов’язання в рамках угоди з ЄС. І наша роль, як третього сектору – контролювати та допомагати державі, щоб нарешті запрацювали якісні екологічні програми», - сказав Дмитро Рева, директор Правозахисної групи «Січ».

До Екокоаліції приєдналися і зоозахисники. На їхній погляд, це допоможе вирішити цілий комплекс проблем, зокрема стихійних поховань тварин.

«Це величезна проблема. Тварин ховають де заманеться: на пляжі, в лісосмузі. Це може призвести до екологічного лиха. У всьому світі уже давно існує цивілізований спосіб – кремація. Але куди ми не звертались, нас ніхто не чує», - сказала Маріанна Мірошніченко, голова ГО «Верность».

«Ми не здатні зазирнути на 10-20 років вперед, тому що занепокоєні тим, що принесе нам користь та комфорт сьогодні, - сказала Олена Подолян, голова ГО «Форпост». - Ми маємо катастрофічну ситуацію в екології. Люди в розвинених країнах турбуються про довкілля тому, що думають як житимуть їхні діти, а ми не вміємо думати на рік вперед. Час знімати рожеві окуляри».

Члени Екокоаліції підготували петицію до Президента України, де пропонують різко підвищити фінансову відповідальність підприємств-забруднювачів. Сьогодні за ненормовані викиди підприємство платить лише 130 грн. штрафу...

Учасники Екокоаліції вимагають також покращити систему моніторингу повітря та публікувати щотижневі екологічні звіти у ЗМІ.
Підтримайте петицію!
https://petition.president.gov.ua/petition/41510

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.