Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-02-07 16:40:16]
Вчені Стенфорду винайшли вакцину проти раку

[ полный текст новости ]
Активізація Т-клітин у пухлинах усуває навіть віддалені метастази у мишей, - знайшли стенфордські дослідники. Для перевірки нової технології в клінічному дослідженні були залучені пацієнти злімфомою.

За даними дослідження, проведеного вченими Медичної школи Стенфордського університету, введення миттєвих кількостей двох імунстимулюючих агентів безпосередньо в пухлини у мишей може усувати всі сліди раку у тварин, у тому числі віддалених метастазів.

Цей підхід працює для багатьох різних типів онкологічних захворювань, включаючи ті, які виникають спонтанно.

Дослідники вважають, що місцеве застосування дуже малих кількостей агентів може служити швидкою та відносно недорогою раковою терапією, яка буде не такою токсичною, як звична "хіміотерапія".

"Коли ми використовуємо ці два агенти разом, ми бачимо ліквідацію пухлин у всьому тілі", сказав Рональд Леві, доктор медичних наук, професор онкології.

В даний час один агент вже затверджений для використання в людей; інший був випробуваний на використання у людини в декількох не пов'язаних клінічних випробуваннях. Клінічне дослідження було розпочато в січні для перевірки ефекту лікування у пацієнтів з лімфомою.

Ronald Levy (left) and Idit Sagiv-Barfi, Рональд Леви

Роналбд Леві (зліва) та Ідіт Сагіф-Барфі

Леві є старшим автором дослідження, яке було опубліковано 31 січня в Science Translational Medicine. Викладач медицини Ідід Сагів-Барфі, кандидат технічних наук, є провідним автором.

Леві є піонером в області онкологічної імунотерапії, в якій дослідники намагаються використовувати імунну систему для боротьби з раком. Дослідження в його лабораторії призвели до синтезу ритуксимабу, одного з перших моноклональних антитіл, схвалених для використання як протипухлинного лікування у людей.

Деякі підходи до імунотерапії залежать від стимуляції імунної системи в організмі. Інші призначають природні контрольні точки, які обмежують протиракову активність імунних клітин. Ще інші, як і терапія Т-клітин CAR, недавно затверджена для лікування деяких типів лейкемії та лімфоми, вимагають видалення з організму імунної клітини пацієнта та генетично спроектованого для атаки пухлинних клітин. Багато з цих підходів було успішним, але у них є недоліки - від важкодоступних побічних ефектів до дорогих і тривалих періодів підготовки або лікування.

"Усі ці досягнення в області імунотерапії - це зміна медичної практики", - сказав Леві. "Наш підхід використовує однократне застосування дуже малих кількостей двох агентів для стимуляції імунних клітин тільки в межах самої пухлини. У мишей ми бачили дивовижні, загальні наслідки, включаючи ліквідацію пухлин у всьому тілі тварини".

Метод Леві працює для реактивації ракових Т-клітин шляхом введення кількох мікрограм двох агентів безпосередньо в ділянку пухлини. (Мікрограми - одна мільйонна грама). Одна, коротка ділянка ДНК, що називається олігонуклеотидом CpG, працює з іншими сусідніми імунними клітинами для посилення експресії активізуючого рецептора, називається OX40 на поверхні Т-клітин. Інший, антитіло, яке зв'язується з OX40, активізує Т-клітини, щоб привести заряд проти ракових клітин. Оскільки два агенти вводять безпосередньо в пухлину, активізуються лише Т-клітини, які пройшли його проникнення. По суті, ці Т-клітини "попередньо екрановані" тілом, щоб розпізнати тільки ракові специфічні білки.

Підхід спрацював надзвичайно добре на лабораторних мишах з пересадженими пухлинами лімфоми миші у двох ділянках на їх тілах. Ін'єкція однієї ділянки пухлини з двома агентами спричиняла регресію не тільки від обробленої пухлини, але і від другої, неочищеної пухлини. Таким чином, 87 з 90 мишей вилікувалися від раку. Незважаючи на те, що рак повторювався у трьох з мишей, пухлини знову регресували після другої терапії. Дослідники бачили аналогічні результати у мишей, що несуть пухлину грудей, товстої кишки та меланоми.

Джерело: https://med.stanford.edu/news/all-news/2018/01/cancer-vaccine-eliminates-tumors-in-mice.html
Переклад: ПроДнепр

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и Украины



Стань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin













ГлавнаяНовости • • Театральная афиша






По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.