Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-02-19 16:20:06]
В Днепре открывается завод по производству дентальных имплантатов

[ полный текст новости ]
У Дніпрі планується відкриття сучасного високотехнологічного заводу з виробництва дентальних імплантатів європейської якості. Про це ІА «МОСТ-ДНІПРО» стало відомо із заяви представників ABM Technology LLC. Підприємство почне випуск імплантатів вже в кінці березня. Зараз продукція знаходиться на стадії доклінічних випробувань в європейських і українських лабораторіях.

Як зазначила бренд-менеджер ABM Technology LLC Анастасія Бардасова, запуск підприємства дозволить знизити вартість дентальних імплантатів практично в 2 рази, що дозволить українському споживачеві отримати продукцію найвищої якості за доступною ціною.

Як показало опитування, проведене ІА «МОСТ-ДНІПРО» серед лікарів-імплантологів та економістів, відкриття заводу з виробництва дентальних імплантатів може зробити істотний вплив на розвиток імплантології в Україні.

Головний позаштатний стоматолог департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Яловий вважає, що, якщо імплантати будуть проводитися на території України, то продукт стане дешевшим для наших споживачів.

 «Завод з виробництва імплантатів - високотехнологічне виробництво. Це величезні вкладення на старті і в процесі виробництва. Тому що переробка титану - це дуже серйозно. Якщо люди замахнулися на такий проект, цього не можна не вітати. Це говорить про те, що економіка України розвивається. Настільки серйозний проект є індикатором якості.

Крім того, всі ми знаємо, що імпортується продукт завжди дорожче, тому що вимагає, як мінімум, акредитації та ліцензування. Якщо імплантати будуть проводитися на території України, це означає, що ліцензія вже отримана, і продукт стане дешевшим для наших споживачів. Відповідно, рівень якості життя пацієнтів підвищиться. Тим більше що фахівців у нас достатньо. Наші лікарі за багатьма параметрами перевершують своїх зарубіжних колег. Вони більш спритні і вмілі. І розвиток послуги дентальної імплантації обмежується тільки високою вартістю вихідного продукту. Якщо його вартість буде знижена, дентальная імплантація стане більш доступною для пацієнтів », - сказав він.

Практикуючий имплантолог Денис Бачинський також позитивно оцінив появу заводу в Дніпрі. «Проект цікавий. Вважаю, що це дуже добре для країни в цілому і для міста зокрема. Будуть створені нові робочі місця. Також це позитивна подія для лікарів. Будемо сподіватися, що створений на заводі продукт буде високої якості. Час покаже, як нові імплантати зарекомендують себе на ринку », - зазначив він.

Голова асоціації імплантологів в Дніпропетровській області Анатолій Ейсмунд вважає, що, чим більше буде виробників дентальних імплантатів, тим краще і для лікарів, і для споживачів.

 «Відкриття в Дніпрі такого заводу - гарне позитивна подія. Тому що конкуренція між виробниками завжди йде на користь. Свого часу, коли в Україні заходили перші постачальники імплантатів, вони «викручували нам руки» і говорили, що і як ми повинні робити. На сьогоднішній день ситуація кардинально змінилася. Тепер вже ми, лікарі, вирішуємо, з ким працювати і на яких умовах. В цілому ж, я впевнений, що, чим більше буде виробників дентальних імплантатів, тим краще і для лікарів, і для пацієнтів », - сказав він.

Економічний експерт Михайло Крапивко зазначив, що відкриття заводу дентальних імплантатів в Дніпрі є позитивною подією відразу з кількох причин.

 «Я дуже позитивно ставлюся до цієї події, - сказав він.
По-перше, це нові високі технології. Адже Україна - дуже імпортнозавісімое держава. І чим більше у нас буде національних високотехнологічних виробництв, тим менше ми будемо залежати від імпорту і коливання валют.
По-друге, це виробництво значною мірою переділу, що залишає велику додану вартість в країні. Це створення нових робочих місць як на самому підприємстві, так і на суміжних. Є також велика надія, що в Дніпрі залишиться більше перспективної молоді, яка здатна створювати.

Виробництво імплантатів всередині країни зробить послугу більш доступною за ціною і за часом - не потрібно буде чекати, поки з-за кордону і щоб повна матеріал, поки його розмитнять і т.д. В кінцевому підсумку, це створить велику практику імплантації. Вона стане доступною в більшій кількості клінік. В результаті виграють люди. Адже ми прекрасно знаємо, що здоров'я зубів - це здоров'я всього організму. Непережеванная їжа - це захворювання шлунково-кишкового тракту, і, як наслідок, хвороби печінки, серця і т. Д ».

Віце-президент, начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків Дніпропетровської торгово-промислової палати, керівник проекту «Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку »Сергій Кучерявенко вважає, що виробництво імплантатів - це прекрасна ніша бізнесу, яка в Україні ще не розвинена.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.