Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-05-24 09:20:30]
До Дніпра повертаються круїзні лайнери

[ полный текст новости ]
Дніпро відвідали учасники першого круїзу від Viking Cruises – одного з найбільших операторів річкових круїзів у світі. Відома швейцарська компанія поновила свою роботу в Україні після 4-річної перерви. Загалом із 17 травня до 29 вересня заплановано чотирнадцять турів на 11 ночей для іноземців з відвіданням, зокрема, Дніпра.

Працівники комунального підприємства «Агентство розвитку Дніпра» зустрілися з представниками компанії Viking, щоб обговорити програму екскурсій для гостей міста.

«У Дніпрі туристи проводять лише один день. Зранку в них запланована оглядова екскурсія, а після обіду – вільна програма. Ми плідно попрацювали з паном Дамієном, представником компанії, що відповідає за програми всіх круїзних суден Viking. Першу екскурсію зробили більш видовищною (за програмою гості відвідували Історичний музей, околиці та поверталися на корабель).

А на вільну програму запропонували відвідання культурно-ділового центру «Менора», музею «Машини часу» та знайомство з досягненнями у галузі космосу», – каже керівник туристичного напрямку «Агентства розвитку Дніпра» Анна Колєда.

За її словами, одна з проблем, з якою зіткнулися іноземці, – відсутність англомовних гідів. Тож якщо ви знаєте фахівців, які можуть проводити екскурсії англійською, – звертайтеся до «Агентства розвитку Дніпра». Також у агентстві чекають пропозицій щодо нових та цікавих локацій, які можна відвідати протягом 2-3 годин.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и Украины



Стань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin













ГлавнаяНовости • • Театральная афиша






По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.