Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-06-25 17:59:59]
Філатов звернувся до Порошенка щодо вирішення долі Дніпровського аеропорту

[ полный текст новости ]
Міський голова Дніпра Борис Філатов звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням вплинути на ситуацію з Дніпровським аеропортом. Текст відкритого листа очільник міста опублікував на своїй сторінці в соцмережі й закликав містян поширювати допис.

Борис Філатов зауважив, що нині Дніпро залишається єдиним містом-мільйонником не лише в Україні, а й у світі, яке не має власного ефективного аеропорту. За його словами, злітна смуга летовища нині перебуває у вкрай незадовільному стані, а термінал не відповідає вимогам часу.

«Зараз, коли країна отримала чіткі пріоритети, питання Дніпровського летовища варте того, щоб бути на одному рівні з будівництвом нових доріг, магістралей і оновленням інфраструктури загалом. Адже Дніпро – місто, яке свого часу стало справжнім українським форпостом і зупинило біля свого порогу «російську весну», повинне бути доступним для всіх, хто хоче побачити його. Тому, як і столиця та інші обласні центри країни, ми повинні мати власний повітряний хаб», – йдеться у відкритому листі Бориса Філатова до голови держави.

Відсутність доступного повітряного сполучення мер Дніпра назвав пасткою радянської спадщини, адже без цього місто фактично залишається закритим. Крім цього, вартість перельотів через Дніпровський аеропорт дуже завищена. Через це місто позбавлене переваг безвізового режиму з Європейським Союзом.

За словами Бориса Філатова, наразі є щонайменше один приватний інвестор, готовий вкласти кошти у будівництво та співпрацювати з державою: «Бюджет одного міста – навіть з урахуванням здобутків децентралізації – не в змозі самостійно реалізувати такий масштабний проект. У країні є принаймні один приватний інвестор, готовий вкласти кошти у будівництво та співпрацювати з державою. Зі свого боку ми готові всіляко сприяти такій синергії. Ми розуміємо, що для того, щоб питання Дніпровського аеропорту зрушило з місця, надважлива наявність саме політичної волі».

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.