Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-06-27 19:52:21]
В Дніпрі відкрито перший в Україні інклюзивний дитячий парк

[ полный текст новости ]
Спеціально оснащений інклюзивний парк для дітей з особливими потребами відкрили у Дніпрі у сквері Героїв. Проект реалізований в рамках ініціативи Марини Порошенко, яка має на меті адаптацію та соціалізацію «особливих» дітей у сучасному суспільстві.

Діти на інвалідних візках тепер зможуть безпечно розважатися на ігровому майданчику. У новому інклюзивному парку для цього встановлені спеціальні гойдалки.

Було вирішено розширити можливості для дітей з особливими потребами, яким складно грати на звичайних дворових майданчиках. Незважаючи на те, що проект створили для дітей з особливими потребами, одне з важливих переваг незвичайного парку - питання соціалізації, адже грати тут зможуть і звичайні малюки.

За інформацією департаменту соціального захисту, в Дніпропетровській області проживають 13 800 дітей з інвалідністю, у тому числі 3853 дитини у Дніпрі. При цьому не тільки в місті, але й в Україні, досі не було жодного спеціально обладнаного майданчика для дітей з обмеженими можливостями. "Сьогодні Україна йде шляхом формування нового цивілізованого суспільства. У цьому процесі надважливу роль грає виховання толерантності та взаємоповаги. Інклюзивна освіта, ресурсні кімнати, парки, оснащення громадських закладів з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями – усе це не тільки питання новобудов та реконструкцій. Головна мета – це розвиток гармонічного суспільства, у якому немає місця дискримінації!» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.