Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-08-28 14:11:25]
&Quot;Оскар-2019": який фільм буде представляти Україну

[ полный текст новости ]
Український Оскарівський комітет представив список фільмів, які братимуть участь у відборі на здобуття премії «Оскар». Про це повідомляється на сторінці комітету в Facebook.
У нинішньому році в Національному відборі візьмуть участь шість фільмів.

«Брама»
Режисер Володимир Тихий
Фільм розповідає про сім'ю, яка проживає в Чорнобильській зоні відчуження. Глава сім'ї - баба Пріся. Вона дружить з русалками, під'їдає галюциногенні гриби і розповідає, як одного разу під час війни зарізала 12 есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива дочка Слава, кинута чоловіком. Несподівано баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, яка відбудеться найближчим часом.

«Вулкан»
Режисер Роман Бондарчук
Лукас переживає кризу середнього віку. Він працює перекладачем в київському офісі ОБСЄ і в складі моніторингової місії відправляється на кордон з Кримом. За дивним збігом обставин Лукас залишається в маленькому містечку на півдні України. Слідуючи за місцевим диваком Вовою, він повільно занурюється в життя української провінції і знаходить шанс почати все спочатку.

«Донбас»
Режисер Сергій Лозниця
Сценарій фільму заснований на документальних матеріалах. Тут показані події, які відбувалися на сході України. У центрі уваги - люди, вимушені пристосовуватися до життя в умовах, коли розпадаються інститути влади, сімейні та професійні зв'язки і речі перестають називатися своїми іменами.

кіно кіборги


«Киборги» Режисер Ахтем Сейтаблаєв
У фільмі показана історія двотижневого бойового чергування у вересні 2014 року під час битви українських бійців за Донецький аеропорт.
Добровольча група молодих військових приїжджає вперше в Донецький аеропорт, який вже більше чотирьох місяців утримується українцями в умовах безперервної війни. Між професійними військовими, добровольцями і мобілізованими солдатами, які опинилися в аеропорту, складаються своєрідні відносини. Але вони в міцній зв'язці, залежні один від одного.

«Коли падають дерева»
Режисер Марися Нікітюк
Дія відбувається в глухій українській провінції. П'ятирічна Витка, яка приїхала до бабусі в село, стає свідком трагічної любові її двоюрідної сестри-підлітка Лариси і молодого бандита Шрама. Після смерті батька, який єдиний міг її підтримати і захистити, перед Ларисою гостро стоїть питання подальшого майбутнього. Вона хоче сама будувати свою долю, але за любов до Шраму її засуджує весь селище, в тому числі і сім'я. Лариса і Шрам планують втекти разом подалі від бандитів, розрухи і родичів.

«Міф»
Режисери Леонід Кантер, Іван Ясній
Документальна історія життя Василя Сліпака - оперного співака зі світовим ім'ям і унікальним голосом. Ще юнаком він поїхав зі Львова співати в Канаду і США, виступив в Карнегі-холі. Вигравши міжнародний конкурс у Франції, став солістом Паризької опери. Василь прожив у Франції 19 років. Він брав активну участь в Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом створив потужну волонтерську організацію «Українське братство». Василь вирішив залишити сцену і стати до лав добровольців, коли в Україну прийшла війна. Під час виконання бойового завдання Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера.

АХТЕМ СЕИТАБЛАЕВ, БРАМА, ВЛАДИМИР ТИХИЙ, ВУЛКАН, ДОНБАСС, ИВАН ЯСНИЙ, КИБОРГИ, КИНОФЕСТИВАЛЬ, КОГДА ПАДАЮТ ДЕРЕВЬЯ, КОМИТЕТ, ЛЕОНИД КАНТЕР, МАРЫСЯ НИКИТЮК, МИФ, ОСКАР, РОМАН БОНДАРЧУК, СЕРГЕЙ ЛОЗНИЦА

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.