Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
АфишаОбразованиеОтдых Услуги

[Дата размещения новости на сайте 2018-09-03 11:56:45]
Дніпрянка Ганна Рижикова виборола золото на змаганнях Діамантової ліги IAAF

[ полный текст новости ]
Дніпровська спортсменка Ганна Рижикова виборола золоту медаль у бігу на 400 метрів з бар'єрами на змаганнях заключного етапу Діамантової ліги IAAF. Серія змагань, організована Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій (IAAF), відбулася у Брюсселі. 31 серпня Гана Рижикова фінішувала з результатом 55,38 секунди. Друге місце посіла спортсменка з Бельгії, третє – італійка. Ще дві українки – Вікторія Ткачук та Марія Миколенко – у цьому ж забігу фінішували на п’ятому та шостому місцях відповідно. Вітаємо спортсменок та їхніх тренерів!