Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-10-01 22:00:51]
У Дніпрі відбудеться III Міжнародний фестиваль авторської пісні

[ полный текст новости ]
У Дніпрі 5-7 жовтня відбудеться Міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» імені Олександра Галича. На подію до Дніпра завітають близько 30 учасників з України, Ізраїлю, США, Білорусі та Чехії.

«Цьогорічний фестиваль присвячений 100-річчю з дня народження нашого земляка, видатного барда, поета, драматурга Олександра Галича. Тож ця подія буде особливою та яскравою. На фестивалі, крім концертів, планується й літературна складова за участю Віктора Шендеровича, Олександра Кабанова, Бориса Херсонського.

Літературний вечір відбудеться 7 жовтня у філармонії, о 18:00», – зазначив керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

Офіційне відкриття фестивалю традиційно проведуть 5 жовтня, о 15:00, біля меморіальної дошки на будинку, в якому мешкав Олександр Галич (вул. Старокозацька, 72).

«Увечері 5 жовтня, о 18:30, у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді (просп. Гагаріна, 26) відбудеться концерт сучасної та класичної авторської пісні. А у другому відділенні на гостей чекає сюрприз: це буде поєднання гумору, сатири, театру, перформансу. 6 жовтня, з 11:00 до 14:00, у готелі «Жовтневий» будуть бліц-концерти, вхід на них вільний. А ввечері цього ж дня, о 17:00, у аерокосмічному центрі – концерт авторської пісні. До речі, наймолодшій учасниці фестивалю 12 років», – зазначила арт-директорка Міжнародного фестивалю авторської пісні «Облака» імені Олександра Галича Вікторія Славінська.

7 жовтня, о 15:00, у Телетеатрі (Крутогірний узвіз, 9) відбудеться сімейний концерт «Великий секрет». Вхід вільний. «Цей концерт для людей від 3 років і старших. Як показує практика, дорослі дуже люблять співати дитячі пісні», – додала Вікторія Славінська. Із повним розкладом заходів у рамках Міжнародного фестивалю авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича можна ознайомитися на офіційному сайті заходу: http://dneproblaka.com.ua/oblaka-2018-programma/

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.