Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2018-12-20 17:53:51]
У Дніпрі відбудеться грандіозне відкриття ковзанки просто неба

[ полный текст новости ]
У суботу, 22 грудня, на площі Героїв Майдану у Дніпрі відбудеться відкриття ковзанки. Церемонія розпочнеться о 17:30 і включатиме виступи учасників Театру льодових мініатюр, юних хокеїстів і фігуристів – вихованців міської спортивної школи із зимових видів спорту. Також свою майстерність продемонструють жіночі хокейні команди Дніпра.

Ковзанку власним коштом облаштувала кондитерська корпорація Roshen, а місто допомогло виконати технічні роботи при підключенні комунікацій.

«Вдячні за цей чудовий подарунок для дніпровців. Ковзанка облаштована у самісінькому центрі міста. Подібної сучасної споруди Дніпро ще не мав. Льодовий майданчик – це гарне дозвілля й підтримка здорового способу життя. Сподіваємося, що площа Героїв Майдану стане справжнім епіцентром зимових святкових розваг. Запрошуємо всіх дніпрян, особливо дітей, молодь, на грандіозне відкриття ковзанки цієї суботи», – сказав під час прес-конференції 20 грудня заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Ковзанка площею майже 2 тис. кв. метрів зможе вмістити близько 250 відвідувачів за один сеанс, який триватиме 40 хвилин. Відвідання ковзанки буде безкоштовним. Покататися можна буде і на власних ковзанах, і на орендованих за певну платню у пункті прокату (від 50 грн).

За словами керівника проекту ковзанки Максима Карпія, Дніпро став другим містом в Україні, в якому корпорація Roshen відкриває такий льодовий майданчик просто неба.

«Вже п’ятий рік реалізуємо цей проект у Харкові. Маємо схвальні відгуки від відвідувачів. Вдячні міській владі Дніпра, що підтримала відкриття ковзанки у місті. Майданчик створений із використанням сучасних матеріалів і обладнання. Для прокату закуплено нові ковзани європейського виробництва», – розповів Максим Карпій.

Ковзанка працюватиме до березня, оскільки при її створенні використали технології, що дають змогу підтримувати роботу майданчика за плюсової температури.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.