Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2019-09-04 20:31:24]
У мерії Дніпра розповіли про зміни при виплаті житлових субсидій

[ полный текст новости ]
З жовтня цього року в Україні монетизовану субсидію планують виплачувати в одному із 38 уповноважених на це банків. Таку норму наразі розглядає уряд. Про це під час прямої телефонної лінії 4 вересня повідомила завідувачка сектору роботи зі зверненнями громадян управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Віра Міщенко.

«Тим, хто не на пенсії, виплати здійснюватимуться на відкриті раніше рахунки в «Ощадбанку». Якщо людина бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг в іншій банківській установі, то необхідно з відповідною заявою звернутися до управління соцзахисту. Із нею треба буде надати реквізити рахунку уповноваженого банку, в якому субсидію можна отримувати готівкою. Такі заяви необхідно буде подавати з початку опалювального сезону, тобто з жовтня», – пояснила Віра Міщенко.

Водночас ті, хто не має рахунків в уповноважених банках, монетизовану субсидію отримуватимуть через «Укрпошту» за адресою, що вказана при зверненні за державною допомогою.

«Якщо є заборгованість за комунальні послуги, субсидія може надаватися виключно через «Ощадбанк». Для тих, хто бажає перейти на безготівкову форму виплати, особливо це зручно для немобільних громадян, можуть це зробити за відповідною заявою до управління соцзахисту», – зазначила представниця управління.

Для отримувачів субсидії на тверде паливо та скраплений газ механізм виплати не змінюється. Для таких абонентів субсидія виплачуватиметься через банк чи «Укрпошту».

Довідка. У Дніпрі субсидію на житлово-комунальні послуги наразі отримують 38 806 домогосподарств. Іще 114-м призначено субсидію на тверде паливо та скраплений газ. За липень 2019 року виплатили 9 млн 534 тис. грн монетизованої субсидії.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.