Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2019-10-03 10:21:15]
Мережа фрешмаркетів Брусничка закривається по всій Україні

[ полный текст новости ]
Причиною називають втрати, які бізнес поніс у зв'язку з подіями на сході України. Втім, на думку експертів галузі вважають, що ці події були вирішальними. Адже з 2014 року минуло п'ять років, і тільки зараз компанія "Український рітейл" чомусь оголосила про закриття мережі фрешмаркет.

  Аналітики ринку роздрібної торгівлі кажуть, скоріше, про провальний менеджменті, який виявився нездатним вивести ритейл на якісно новий рівень. (А зараз і зовсім ховається - з сайту компанії зникли дані про топ-менеджерах. Випадковість?). Як підсумок - "Брусничка" йде.  

Але йде зі скандалом - компанія відмовляється платити за рахунками перед своїми кредиторами. Можливо, таким чином нинішній топ-менеджмент щосили намагається довести свою потрібність компанії - умінням правильно закрити очі на власні борги.  

Інакше чим ще пояснити те, що сотні підприємств, які сумлінно постачали продукцію під фрешмаркет мережі, вже більше півроку не можуть домогтися від "Брусничка" повернення боргів. Кредитори змушені звертатися в суди.

  "Український рітейл" у відповідь затіяв в судах позиційну гру - почав міняти юридичні адреси своїх підприємств. Відповідно вносить клопотання до суду, де розглядається позовна вимога, про передачу в інший суд - за територіальною ознакою. Поки справу передадуть, поки суддя почне розгляд - кілька місяців перепочинку "Український рітейл" має.  

А в цей час постачальники, які виконали перед «Брусничка» всі свої зобов'язання, сушать голови - як платити людям зарплати, як своєчасно розраховуватися з бюджетом і своїми кредиторами. Але, навіть ті щасливчики, які мають на руках рішення суду на свою користь, не можуть отримати свої гроші, тому що топ-менеджмент "Українського рітейлу" придумує різні відмовки, щоб максимально відтягнути виплати. При цьому на процедуру банкрутства також не хочуть виходити. Адже тоді потрібно буде розпродавати активи і все одно погашати заборгованість перед кредиторами.  

А "Брусничка" продовжує годувати обіцянками. Тим, хто більш поступливого, пропонує таку схему: мовляв, готові хоч завтра погасити 50% заборгованості, але кредитор повинен відмовитися від подальших претензій до їх компанії. Цікава схемку. Яка ніяк не схожа на ту бізнес-модель, про яку розповідають в компаніях, що входять в орбіту СКМ. Адже там завжди підкреслюють: ми ведемо бізнес чесно. Ми завжди відповідаємо за своїми зобов'язаннями. У повному обсязі і своєчасно.  

Виходить, що компанія вміє в повному обсязі і в строк вибивати тільки борги перед собою. Цікаво, як в компанії прокоментують свої борги і перспективу їх повернення?

  Автор: Петро Демченко
Портал Антикор:
https://antikor.com.ua/articles/331655-brusnichka_s_dushkom

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.