Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2020-03-18 15:23:39]
У лікарнях Дніпропетровської області запровадили обмеження на час карантину

[ полный текст новости ]
На Дніпропетровщині усі ресурси лікарень кинуті на підготовку до боротьби з коронавірусом. Медзаклади перейшли на карантинний режим роботи. Що це означає, розповів директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

«Наразі медики працюють у посиленому, дуже напруженому режимі. Особливо – фельдшери, диспетчери, водії екстреної медичної допомоги. На сьогодні жоден лікар в області не відмовився працювати в умовах пандемії. Усі медики готові надавати вчасну допомогу. Вони заслуговують на велику шану і подяку, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк. – Сподіваємося, люди з розумінням ставитимуться до нинішньої ситуації. Наприклад, щодо планової консультації можуть зв’язатися з лікарем телефоном». На період карантину в лікарнях області скасували всі планові операції. Хірурги братимуться лише за ургентні випадки. Все – аби звільнити операційні та реанімації. «Загалом у медзакладах області – 512 працюючих апаратів штучного дихання. Найближчим часом привезуть і нове обладнання. Спрощена процедура закупівель такого устаткування, прийнята Верховною Радою, дозволяє це зробити швидко й оперативно, – сказали в департаменті. – Чекаємо на додаткові апарати штучного дихання, тест-системи для підтвердження вірусної інфекції та реагенти до них».

Лікарі області закликають: у разі підвищення температури тіла, наявності сухого кашлю, ускладненого дихання, лихоманки – зателефонувати сімейному лікарю, на «гарячі лінії» (067) 611 08 86, (068) 979 96 24 або 103.

В області визначені дві госпітальні бази: Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Вони прийматимуть хворих з підозрою на коронавірус, якщо таких виявлять серед мешканців регіону.

В Україні оголосили загальнонаціональний карантин на період з 12 березня до 3 квітня. Усі пов’язані з цим обмеження запроваджені і на Дніпропетровщині.

Нині у світі – 182 406 випадків захворювання на коронавірус. 79 433 людини вже одужали. В Україні – 7 підтверджених випадків COVID-19. На Дніпропетровщині – жодного. Проте область в разі необхідності готова надавати допомогу хворим на коронавірус.Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.