Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2020-03-31 13:13:12]
Карантин з користю: що пропонують музеї мешканцям Дніпра

[ полный текст новости ]
По Дніпровському художньому музею можна пройтися онлайн, а в історичному музеї підготували список цікавих майстер-класів для дітей. Про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

«Через карантин музеї, як і всі інші заклади культури області, перенесли заплановані події на невизначений термін. Зокрема, відкриття виставок та проєктів, – зазначила начальниця управління культури, національностей та релігій ОДА Наталія Першина. – Проте музеї продовжують працювати дистанційно, аби допомогти мешканцям області провести карантин з користю».

Дніпровський художній музей започаткував нову рубрику «Музейники про перлини колекції» у Facebook. А ще – пропонує онлайн-тур музеєм.

Дніпровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького підготував серію постів про видатних земляків, історичні події, цікаві факти, унікальні експонати.

А ще – список майстер-класів, які разом з дітьми можна повторити у домашніх умовах, не докладаючи багато зусиль. Музей пропонує відправляти свої роботи в телеграм за номером +380674474706, їх публікуватимуть на сторінці музею в Instagram. Автори робіт, які наберуть найбільшу кількість реакцій, отримають призи.Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.