Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2020-11-02 15:01:42]
Інформація щодо ситуації із коронавірусом у Дніпрі

[ полный текст новости ]
Станом на 2 листопада в Дніпрі зареєстровано 10 939 випадків захворювання на COVID-19, у той же час одужало 6 381 людина. Таким чином, на сьогодні 4 052 пацієнти лікуються амбулаторно, в стаціонарах знаходиться 506: у 21-й лікарні – 176 пацієнтів, у 16-й лікарні – 83 (з них 1 на ШВЛ), у 4-й лікарні – 132 пацієнти, у лікарні № 6 – 70 пацієнтів (з яких 2 на ШВЛ), у 6-й дитячій – сім пацієнтів з COVID-19, у 9-й лікарні – 38. Про це під час брифінгу повідомила головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення ДМР Тетяна Мартиненко.

У місті продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Вони здійснили 5 926 виїздів та обстежили 37 281 особу. Тетяна Мартиненко зазначає, що за минулий тиждень було зареєстровано 1234 випадки захворювання на COVID-19, за позаминулий тиждень – 1168. Кількість захворілих збільшилась на 66 осіб.

«Працівники із симптомами гострих респіраторних захворювань мають повідомити свого керівника та залишатися вдома. Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому. Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки. Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд», - каже Тетяна Мартиненко.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.