Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-02-09 19:22:01]
Платіжки не збільшаться: Філатов з іншими мерами домовилися з урядом про фіксацію ціни на газ

[ полный текст новости ]
Ціна на газ для громадян не зростатиме. При цьому різницю в тарифах місцеві бюджети не компенсуватимуть – таке зобов’язання взяв на себе уряд. Відповідний меморандум, що став можливим завдяки консолідованим зусиллям українських мерів, підписали зранку 9 лютого. Це – домовленість між центральними органами влади, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України» і міськими головами. Перемовини з урядом і профільними відомствами щодо умов меморандуму тривали протягом останнього місяця – у рамках Асоціації міст України.

«Підписання цього меморандуму – це якісний прорив і політична декларація, котра дозволяє говорити, що нині стосунки між центральною владою та місцевим самоврядуванням перейшли у конструктивне русло, і що подальші питання, пов’язані з теплопостачанням, вирішуватимуться кардинально – у конструктивній співпраці з центральними органами влади», – сказав член президії АМУ, мер Дніпра Борис Філатов. Під час підписання меморандуму він був на відеозв’язку, оскільки через негоду не зміг вилетіти до столиці на запрошення прем’єр-міністра.

Водночас в уряді документ назвали максимально безболісним виходом із кризи теплопостачання. Місцеві бюджети та комунальні підприємства не відчують наслідків зростання ціни на газ. Натомість люди матимуть безперебійне теплопостачання протягом цього опалювального сезону.

Борис Філатов також додав, що спільна робота триватиме надалі. Очікується створення відповідної робочої групи, котра опікуватиметься питаннями теплопостачання, ціноутворення на газ, а також постачання електроенергії. Борис Філатов підкреслив, що міста як великі споживачі електроенергії повинні мати право купувати її на вільному ринку. За його словами, також розглядатиметься питання про передання містам внутрішньобудинкових мереж.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.