Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-05-12 16:40:49]
Спортсмени з 26 країн приїдуть до Дніпра, щоб змагатися за Кубок Європи з триатлону

[ полный текст новости ]
З 5 по 6 червня у Дніпрі відбудеться десятий фестиваль триатлону «Dnipro triathlon fest». Масштабний дводенний захід на Фестивальному причалі є також етапом Кубка Європи з триатлону. Він об’єднає як професіоналів, так і любителів. За останній час це буде один із перших масштабних заходів, тож чимало уваги приділяють саме безпеці спортсменів, тренерів і вболівальників. Дотримання епідеміологічних вимог – це проведення змагань просто неба, ПЛР-тестування для учасників. «Усі наші земляки вже скучили за великими спортивними заходами. Для Дніпра цей фестиваль також велика честь. Адже ми маємо великі амбіції – зокрема, це стосується звання спортивної столиці. Проведення етапу Кубка Європи з триатлону є дуже важливим для міста. Фактично це – захід світового рівня», – зазначив мер Дніпра Борис Філатов під час пресконференції 12 травня. Організаторами заходу є міська рада Дніпра, Федерація триатлону Дніпропетровської області разом з громадською організацією «Старт Дніпро» – за підтримки Міністерства молоді та спорту, Міжнародного та Європейського триатлонного союзу, Федерації триатлону України та за сприяння муніципальної програми «Дніпро – спортивна столиця».

«Дуже важливо проводити такі змагання, аби для всього світу показати гостинність нашого міста. Це також має вплив і на економічну складову, популяризацію спорту. Ми зараз у нових реаліях, тож будемо чітко дотримуватися їхніх вимог.

Санітарно-гігієнічні норми дійсно будуть безпрецедентні», – сказала засновниця ГО «Старт Дніпро», співорганізаторка «Dnipro triathlon fest» Марина Філатова. Вона додала, що унікальність цих змагань у Дніпрі – спільна як для елітних, так і для непрофесійних спортсменів траса. Також саме велоділянку майданчика для змагань називають однією з найцікавіших у Європі. Уже вчетверте в Дніпрі разом з «Dnipro Triathlon Fest» для любителів проходитимуть Кубок Європи серед професіоналів – 2021 Dnipro ETU Sprint Triathlon European Cup та Кубок Європи серед юніорів – 2021 Dnipro ETU Junior Triathlon European Cup.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.