Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-05-14 09:53:45]
У Дніпропетровському художньому музеї відбудеться виставка робіт румунського фотографа Соріна Онішора

[ полный текст новости ]
У Дніпропетровському художньому музеї відбудеться фотовиставка «Румунія. Місця. Люди». В експозиції – близько 30 робіт румунського фотографа Соріна Онішора. Про це розповіла начальниця управління культури, туризму, національностей і релігій облдержадміністрації Наталія Першина.

«На фотографіях Соріна Онішора – дивовижні пейзажі Румунії. А ще – звичайні люди, їх повсякденне життя, назавжди закарбоване у миті. Кожна світлина заряджає позитивом та енергією», – зазначила Наталія Першина.

Сорін Онішор – фотограф з румунського міста Тімішоари. Вчитель за освітою, у фотомистецтві – вже більше десяти років. Його роботи відзначені численними нагородами та виставлялися в європейських галереях. В Україні його експозиція – вдруге.

Стиль фотомитця називають етнографічною фотографією. В об’єктиві його камери – небуденна буденність сільської місцевості Румунії та її неймовірна краса.

На світлинах відвідувачі побачать гірські вершини та степові простори, стрімкі річки і віковічні ліси, історичні та архітектурні пам’ятки румунського краю, народні традиції і ремесла.

«Фотографії Соріна Онішора – це більше, ніж просто чудові знімки румунських пейзажів. Це чутливі ілюстрації щоденності, обмін розповідями про мальовничі місця, традиційну архітектуру, привітливих людей та традиційні ремесла», – розповів Почесний консул Румунії у Дніпрі Віталій Фокша.

Відкриють виставку 14 травня о 15.00. Експозицію можна переглянути до 6 червня у Дніпропетровському художньому музеї за адресою: Дніпро, вул. Шевченка, 21.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.