Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-06-01 11:47:11]
Відкриття літнього сезону: яка готовність офіційних пляжів Дніпра

[ полный текст новости ]
Офіційні пляжі Дніпра готові до купального сезону. Йдеться про Монастирський, пляж у парку Сагайдак та Придніпровський. Там уже виконано переважну більшість вимог щодо підготовки територій. Зокрема, провели аналіз води з Дніпра, питної води та піску – вони відповідають нормам безпеки, – почистили пляжі, обстежили та прибрали дно річки, привели до ладу інфраструктуру. «На пляжі Монастирського острова надзвичайно офіційна процедура підготовки до купального сезону. Відбувається ретельне обстеження дна річки, перевірка та ремонт освітлення території, організація рятувального та медичного постів тощо. Дещо не припиняється й протягом усього сезону: так аналіз води та піску ми проводимо щотижня, а працівники комунального підприємства протягом сезону постійно стежитимуть та підтримуватимуть чистоту на території», – зазначив директор департаменту парків та рекреації міської ради Олександр Буйволюк.

Також цьогоріч на Монастирському пляжі створюються умови для відпочинку маломобільних груп населення. «На пляжі облаштовано спеціальний спуск у воду для маломобільних. Сподіваємося, він матиме попит. На черзі облаштування роздягальні для такої категорії людей», – розказав директор КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» Вадим Галицький. Також у зонах на Монастирському острові наразі перевіряють і ремонтують вуличні ліхтарі.

«Загалом у парку на острові 130 ліхтарів. Ми їх перевіряємо, замінюємо лампи, миємо плафони, чистимо стійки. Усе задля того, щоб містянам було комфортно відпочивати», – повідомив начальник експлуатаційно-технічного району № 1 КП «Міськсвітло» Олександр Приходько.

Пляж у парку Сагайдак також готовий до літнього сезону. Тут вже почистили пісок, обстежили дно річки, привели до ладу питні фонтанчики, душові, мийні для ніг, навіси, роздягальні та вбиральні.

«Цьогоріч ми облаштували рятувальний пост. Уклали договори із представниками ДСНС та медпрацівниками. На пляжі працюватимуть два рятувальники та один медик. До кінця червня плануємо ще оновити спортивний майданчик», – розказав начальник відділу утримання парку Сагайдак КП «Парк культури та відпочинку «Придніпровський»» Роман Мироненко.

Про подробиці очищення річкового дна, а також роботи рятувальників розповів старший водолаз 2-го класу аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС України у Дніпропетровській області Віктор Філатов: «Під час обстеження дна з-поміж різного сміття трапляється таке, що може становити небезпеку для відпочивальників. Це бите скло, мотузки, а також риболовні сітки. Окрім цього, під час купального сезону у наших обов’язках стежити за обстановкою на пляжі та воді, надавати домедичну допомогу».

На пляжі у парку Сагайдак представники служби порятунку та комунального підприємства «Госпітальєри» продемонстрували, як потрібно діяти у разі нещасного випадку на воді.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и Украины



Стань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin













ГлавнаяНовости • • Театральная афиша






По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.