Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-06-17 18:49:05]
У Дніпрі під час всеукраїнського екологічного форуму експерти обговорили питання боротьби з амброзією

[ полный текст новости ]
У Дніпрі вже другий день триває всеукраїнський екологічний форум «Eco Urban Congress». Такий захід проходить у нашому місті вперше. На форумі зібралися представники наукової спільноти, державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій з різних міст. Другого дня однією з головних тем стала боротьба з карантинними рослинами, зокрема амброзією, через яку чимало людей страждають на алергію.

«Дніпро комплексно підходить до локалізації та ліквідації амброзії та інших карантинних рослин. Є відповідна муніципальна програма. Цього року з міського бюджету на такі заходи виділено 490 тис. грн. Є фірма-виконавець, яка виграла тендер. Це київська компанія, яка розробила препарат для агрохімічного обробляння амброзії. Зараз ведуться підготовчі роботи», – розповіла начальниця відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Тетяна Левачова.

Препарат, яким у Дніпрі оброблятимуть амброзію, цілком безпечний для навколишнього середовища, людей та тварин, розповідає Денис Коробкин, власник фірми-виконавця: «Ми пройшли довгий шлях для розробки цього препарату тривалістю у три роки. Зараз цей продукт має усі відповідні сертифікати якості. Це чи не єдиний препарат, який дозволено використовувати для боротьби з амброзією саме у містах, адже це безпечно».

Зараз представники компанії-виконавця визначають у місті ділянки, де проводитиметься хімічне обробляння амброзії.

«Місто Дніпро має велику територію. Тож мене запросили сюди, аби визначити ділянки, на яких доцільно провести агрохімічне обробляння карантинних рослин, виходячи з того бюджету, який ми маємо. У місті Дніпрі, за задекларованими даними, попередньо 89 гектарів забруднено амброзією. Наразі ми визначили 4 гектари, на яких буде проведено ліквідацію амброзії», – розповів Руслан Масненький, експерт з державних випробувань препаратів для Мінприроди, представник фірми-виконавця.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.