Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-06-24 19:46:18]
Як дніпровські абітурієнти склали ЗНО

[ полный текст новости ]
На Дніпропетровщині ЗНО склали понад 32 тис. абітурієнтів. Була задіяна максимальна кількість пунктів тестування: 170 у Дніпропетровській області, понад 70 у Дніпрі. У ЗНО-2021 взяли участь більше ніж 8 тис. співробітників.

Понад 350 учасників оцінювання зі всієї України мають найвищі результати. За тестуванням з іноземних мов, а саме з англійської, яка є найзатребуванішим предметом на ЗНО цього року, найвищий результат отримали 210 осіб, з них 8 – з Дніпра. Про це під час прямої телефонної лінії розповіла директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання освіти Марина Горбенко-Хвастунова. «Щодо порушень: у Дніпрі 14 учасників ЗНО не змогли скласти тест через порушення правил проведення. Це мобільні телефони, навушники, шпаргалки. Не допущені до тестувань у Дніпрі близько 20 осіб – це ті особи, які запізнилися або мали захворювання (їх виявили у пунктах тестування). Ті, хто не змогли скласти іспит через стан здоров’я, вже зареєстровані на додаткову сесію. Перший тест додаткової сесії відбудеться 29 червня», – розповіла Марина Горбенко-Хвастунова.

Нині ще не всі результати тестування відомі: з української мови та літератури, біології оголосять 25 червня, з географії – 26 червня.
Ці результати абітурієнти можуть оскаржити протягом п’яти календарних днів. «Учасники ЗНО мають право на апеляцію. При цьому потрібно розуміти, що у разі оскарження перший результат буде анульовано, після нового підрахунку він може не змінитися, може підвищитися, а може й стати нижчим. Кожна апеляційна заява має бути вмотивована. Наприклад, цифра в бланку з математики була неправильно розпізнана або за схемою оцінювання у відкритій частині учасники самі собі нараховують більше балів і вважають, що екзаменатор щось не врахував», – додала директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання освіти.

Деталі щодо подання апеляції можна дізнатися за телефоном Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: (068) 151-16-43.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.