Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-07-27 09:33:35]
Koktebel Jazz Festival 2021 відбудеться на Арабатці

[ полный текст новости ]
У 2021 році Koktebel Jazz Festival відбудеться у селі Щасливцеве на Арабатській Стрілці у Генічеському районі з новим проєктом Koktebel Arabatka за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.

І Джаз Коктебель влаштовує справжню подію. Фестиваль пропонує новий формат - Koktebel Arabatka. Це поєднання 3 сцен Koktebel Jazz Festival (пройде 2-5 вересня) та 7 креативних резиденцій Koktebel Arabatka Residence (триватимуть з 29 серпня по 5 вересня).

Серед локацій Koktebel Arabatka - найкращі пляжі Арабатської Стрілки, що отримали міжнародний сертифікат “Блакитний прапор” та місцевий парк села Щасливцеве.

18-й Джаз Коктебель доєднає до формату музичного фестивалю формат арт-резиденцій. Під назвою Koktebel Аrаbаtkа Residence відкриється 7 арт-резиденцій. 7 кураторів представлять 7 творчих концепцій, робота над якими буде тривати з 29 серпня по 5 вересня. Наприкінці Фестивалю всі гості зможуть ознайомитися з результатами творчості митців. Палітра концепцій Koktebel Arabatka вражає. Від витонченої ARTISHOK до дитячої Jazz Kids Residence, від психоделічної Koktebel Imaginarium Residence до гостро соціальної “О! Крим”.

ARTISHOK Residence для митців. Кураторка Ганка Третяк

BIRUCHIY 021 або “Час, що не втрачено”. Куратор Костянтин Дорошенко

Jazz Kids Residence - дитяча арт-резиденція. Кураторка Анна Оборська

Jazz&Blues Residence - арт-резиденція для джазових музикантів. Куратор Майк Кауфман-Портніков

Koktebel Imaginarium Residence - арт-резиденція для артистів перформативних мистецтв: перкусіоністів, артистів вогняних, світодіодних шоу. Кураторка Маріанна Мороз. О! Крим - резиденція, присвячена Криму. Куратор Сергій Мокрушин.

Open Music Residence - резиденція для музикантів, готових експериментувати або представити нове бачення своєї творчості. Куратор Серж Федотов.

Відбір митців для участі будуть проводити куратори. Відібрані за конкурсом учасники отримають гранти для реалізації проєктів у резиденціях або на сценах фестивалю. Iвенти від резиденцій гості зможуть відвідувати безкоштовно.

“Я вважаю арт-резиденцію одним з найрезультативніших прийомів для художника, музиканта та взагалі будь-якого митця, щоб створити щось незвичайне. Цей формат дозволяє повністю заглибитися у творчість, відійти від повсякденності, наблизитися до природи, знайти інсайт у бесіді з однодумцями. Ми давно думали над тим, що можна і треба створити справжнє ком’юніті для митців. Впевнені, цей проєкт принесе свіже повітря і створить особливу атмосферу. А особлива атмосфера - це і є справжній магніт подієвого туризму”, - розповіла Президент Koktebel Jazz Festival Лілія Млінарич.

Для гостей фестивалю Koktebel Jazz Festival вже готуються три традиційних сцени: велика Nu Stage, джазова та камерна Jazz&Blues Cafe і Open Stage для музичних відкриттів.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.