Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-08-26 10:51:32]
Нове положення електронної реєстрації дітей до дитячих садків

[ полный текст новости ]
У Дніпрі за закладами дошкільної освіти не закріплено територію обслуговування. Приймання дітей здійснюється на підставі електронної реєстрації. Розпорядженням міського голови від 12.08.2021 № 5-12/8-р ухвалено нове положення про таку реєстрацію.

Серед основних змін – розширено перелік дітей пільгових категорій, які мають право на першочергове зарахування, а також введено квоту – 20 % від фактичної наповнюваності відповідної вікової групи, розрахованої для такої категорії дітей. Заявник особисто надає документи, які підтверджують наявність пільг, і дані вносяться в картку електронного обліку. Якщо право на першочергове зарахування не підтверджено, дитина зараховується до дитячого садка на загальних засадах. Окрім того, після створення заявки в електронній реєстрації самостійно одним із батьків або іншим законним представником дитини для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня її подання звернутися до відповідальної особи в закладі дошкільної освіти з оригіналами документів.

«Незмінною залишається вимога, що подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. Якщо виникає необхідність змінити садок у межах одного району, то батьки за заявою можуть це зробити безпосередньо у тому закладі, куди подавали електронну заяву. Якщо йдеться про дошкільні заклади у різних районах міста або взагалі переведення заявки до іншого міста, то цим вже питанням опікується управління освіти. Зараз якраз проводиться комплектація груп у дитсадках, яка триватиме до 31 серпня. У разі недоукомплектування груп керівник закладу може набирати дітей і протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв у електронній реєстрації», – розповіла під час прямої телефонної лінії 25 серпня завідувачка сектору дошкільної освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Турчина.

Довідка. У Дніпрі працює 174 заклади дошкільної освіти комунальної форми власності та 34 навчально-виховні комплекси комунальної форми власності з дошкільними відділеннями. У цих закладах навчається та виховується понад 32 тис. дітей дошкільного віку, працюють – 3 386 педагогічних працівників. Відповідно до міської програми, молоді педагоги протягом перших трьох років роботи отримують щомісячну муніципальну доплату у розмірі 2 тис. грн.Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.