Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-10-04 10:12:30]
Візуальна та музична програми: ГОГОЛЬFEST третій день у Дніпрі

[ полный текст новости ]
У Дніпрі завершився міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest». У третій день на одній з локацій заходу, на річковому вокзалі, влаштували візуальну програму «Save life or Save planet». Тут художники за допомогою підручних засобів показували неоднозначність життя.

«На цій локації митці з різних міст України працювали у рамках ідеї про те, що на будь-яке питання можна дивитися з різних боків. Працювали із такими полярними матеріалами, як пластик та картон. Перший є головною проблемою засмічення планети, але за розумного використання з цього матеріалу можна робити що завгодно: від предметів побуту до витворів мистецтва, — а другий, наче, екологічний матеріал, але його отримують з деревини, а це масове вирубування лісів. Інсталяції робили так, щоб відвідувачі могли переосмислити побачене і зробити власні висновки», — розповіла кураторка візуальної програми Ольга Шеф. Загалом на локації представили 5 інсталяцій та підготували 3 перформанси. Серед них лабіринт зі стрейчплівки, інсталяція з гофробруби та картина з паперових стаканчиків.

«У нас під ногами завжди валяється купа всього, хтось у цьому бачить лише сміття, а ми от побачили матеріал для творчості. Так найперша моя робота називалась «Що для людини сміття, те для творця ідея». Її було створено у Вінниці. У Дніпрі ж я хотів розказати, що люди, перетворюючи на попсу безсмертні витвори мистецтва, знецінюють їх. Так, наприклад, картини Ван Гога можна побачити всюди: на футболках, чашках, зошитах і навіть шкарпетках. Тут ми склали картину цього художника «Зоряна ніч» з паперових стаканчиків. Так я висловлюю протест щодо знецінення шедеврів мистецтва», — сказав автор інсталяції, художник Валентин Андрусович.

Студентка «Дніпровської політехніки» Катерина цікавиться сучасним мистецтвом, тому прийшла подивитися на витвори художників: «Із подругою ми вже побували на кожному поверсі. І всюди нам було цікаво. До того ж ці інсталяції, створені із пластику, це по факту друге життя предметів, які могли б просто опинитися у смітті, а наразі вони є витворами мистецтва. Це круто».


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.