Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2021-11-01 19:08:34]
Чи буде проїзд у громадському транспорті Дніпра за ковід-сертифікатами?

[ полный текст новости ]
У Дніпрі пасажирські перевезення продовжуються з певними обмеженнями, враховуючи, що місто перебуває у червоній зоні. Серед вимог – дотримання маскового режиму як водіями, так і пасажирами. А також кількість людей у салоні не повинна перевищувати кількості місць для сидіння.

За словами спеціаліста сектору контролю департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Івана Васючкова, шість спеціальних мобільних груп у складі представників поліції, міського департаменту транспорту, Укртрансбезпеки, Держспоживслужби щодня перевіряють дотримання згаданих вимог. Якщо раніше відповідальність за перебування пасажирів у салоні громадського транспорту без масок була на водіях, то зараз – це персональна відповідальність пасажира.

«За минулий тиждень за такі порушення на пасажирів було складено 12 адміністративних протоколів. Розмір штрафу – від 170 до 340 грн. Тому вкотре закликаємо бути відповідальними і перебувати у салоні громадського транспорту у засобах індивідуального захисту, навіть якщо перехворіли чи вакцинувалися. Окрім того, минулого тижня складено декілька протоколів на водіїв за перевезення пасажирів стоячи. За останні два тижні за згадані порушення виписано 27 протоколів. Загалом у перші дні червоної зони під час таких перевірок фіксували більше порушень. Зараз же люди стали більш свідомими», – розповів під час пресконференції 1 листопада Іван Васючков.

Представник департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради також зазначив: «Зважаючи на зростальну динаміку захворюваності на коронавірус, у місті розглядається можливість запровадження такого обмеження у користуванні громадським транспортом, як проїзд за наявності документа про вакцинацію, негативного ПЛР-тесту чи довідки від сімейного лікаря щодо протипоказань. Наразі розглядається відповідний механізм, але цього тижня впроваджувати його не збираємося».

У Дніпрі наразі 99 % водіїв і кондукторів електротранспорту вакциновані, а в автобусному транспорті – 94 %.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.