Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2022-05-22 13:09:55]
У Дніпрі гурт Друга Ріка виступив на благодійному концерті

[ полный текст новости ]
«БезВІЗ БезВійни»: у Дніпрі гурт «Друга Ріка» виступив на першому благодійному концерті, аби зібрати кошти на карету швидкої допомоги для Окремої бригади ТрО м. Дніпра Фестиваль «БезВІЗ» разом із Фондом «Культурна Столиця» розпочинають серію благодійних концертів у рамках спільної програми «БезВІЗ БезВійни». Таким чином організатори фестивалю разом з фондом та українськими артистами хочуть допомогти зібрати необхідні кошти на потреби армії. Зокрема перша мета - €18,000. За ці гроші планують придбати карету швидкої допомоги для Окремої бригади ТрО м. Дніпра, від наявності якої залежить здоров’я та життя наших захисників та захисниць.

Перший концерт пройшов на одній із станцій метрополітену. Для дніпрян свої хіти «Я п’ю з твоїх долонь», «Так мало тут тебе» та багато інших виконав легендарний гурт “Друга ріка”.

«Чесно кажучі, співати та грати дуже довго не хотілось від початку війни, але ми зрозуміли, що ми можемо збирати кошти для потреб нашої країни. Ми стріляти не вміємо, і тим більше є люди, які роблять це краще за нас, а ми вирішили використати свої інструменти - барабани, гітари та допомогти нашій країні. І ми знаємо, що зокрема тут, в Дніпрі, кошти йдуть за прямими запитами військовим. І взагалі, дніпряни дуже допомогають військовим та переселенцям, за що ми їм дуже вдячні», - зазначив лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

Подібні концерти планують проводити і надалі. За словами організаторки фестивалю «БезВІЗ» Марії Гусєвої, таким чином вони хочуть об’єднати дві добрі справи: збирати кошти для потреб ЗСУ та ТРО і нагадати містянам, що життя продовжується, і в безпечному місці можна проводити концерти та відволікатись.

«Вхід на концерт безкоштовний для всіх, але при цьому кожен охочий може приєднатись до допомоги та задонатити будь-яку суму грошей, які ми спрямуємо нашим захисникам. Щодо наступних концертів, то після цього виступу ми подивимось, як у нас вийшло зробити цей концерт в таких умовах, і якщо все буде добре, то ми будемо планувати більш конкретні дати», - сказала Марія Гусєва.

Приєднатися до допомоги та задонатити кошти можна за номерами рахунків для пожертв:
Установа банку - ПриватБанк
МФО банку - 305299
Отримувач платежу - ГЕФТЕР ВАДИМ ЯКОВИЧ
IBAN - UA183052990000026200901708475
Рахунок отримувача - 26200901708475
Валюта картки - UAH
РНОКПП отримувача - 2417713377

Призначення платежу - На карету швидкої допомоги для Окремої бригади ТрО м. Дніпро.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.