Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2022-05-25 18:51:42]
Як отримати посвідчення водія в умовах воєнного стану

[ полный текст новости ]
Начальник Регіонального сервісного центру МВС у Дніпропетровськійобласті В'ячеслав Бєлявський розказав, що
у воєнний період сервісні центри МВС отримали від громадян велику кількість запитів на отримання водійських документів, складання теоретичних та практичних іспитів без прив’язки до місця закінчення навчання. Оскільки багато громадян у зв’язку з початком воєнних дій були вимушені тимчасово переїхати у безпечні місця, вони не встигли скласти іспити та отримати свої водійські документи після закінчення автошколи.

Тому, Кабінет Міністрів України прийняв важливу Постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні», яка 19 травня 2022 року набрала чинності та буде діяти у період воєнного стану та протягом трьох місяців з дня його припинення чи скасування. Про це повідомив начальник Регіонального сервісного центру МВС у Дніпропетровській області В'ячеслав Бєлявський.

«Відтепер громадяни, які переїхали тимчасово жити в інше місце можуть скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС за принципом екстериторіальності. Раніше це можна було зробити виключно у сервісному центрі МВС, де складалася й теорія. Ця норма стосувалася й отримання посвідчення водія. На сьогодні особи також можуть отримувати посвідчення водія у будь-якому сервісному центрі МВС незалежно від місця складання теоретичного або практичного іспитів.

Також осіби, у яких закінчився термін позбавлення права керування, можуть отримати своє посвідчення водія та скласти іспити в будь-якому сервісному центрі МВС. Раніше такої можливості не було. Уся процедура відбувалася виключно за місцем реєстрації громадянина»,- зауважив В'ячеслав Бєлявський.

Впроваджені зміни також передбачають можливість навчання теорії кандидатів у водії за допомогою засобів відеоконфернцзв’язку. Крім цього, постановою скорочено термін навчання теоретичної частини на 20% для категорії В та C1, C, С1Е, СЕ. І збільшено можливість практичного навчання з керування транспортними засобами категорії В, С1Е, СЕ до 5 годин в день. Начальник Регіонального сервісного центру МВС у Дніпропетровській області зазначив, що з 24 липня зміниться механізм підготовки та перепідготовки водіїв.

Щоб отримати посвідчення водія кандидатам у водії необхідно буде зробити 5 кроків: - пройти теоретичну підготовку в автошколі та отримати про це свідоцтво, яке чинне 1 рік. (без складання внутрішнього іспиту) - скласти теоретичний іспит у сервісному центрі МВС для отримання можливості надалі проходити практичне навчання - вибрати автошколу для практичної підготовки і пройти там навчання - скласти внутрішній практичний іспит і отримати свідоцтво в автошколі, яке чинне 2 роки - у сервісному центрі МВС успішно скласти практичний іспит і отримати посвідчення водія. Нагадуємо, що на Дніпропетровщині працюють 8 сервісних центрів МВС. Всі центри для зручності громадян відчинені 6 днів на тиждень, з понеділка по суботу, надають послуги з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів та видачі і обміну посвідчень водія.

Наразі, на період дії воєнного стану, для обміну та відновлення посвідчення водія медична довідка не вимагається.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.