Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2022-06-04 13:11:10]
У Дніпрі провели безкоштовну екскурсію для переселенців та мешканців міста

[ полный текст новости ]
У Дніпрі продовжують знайомити переселенців та мешканців міста з його історією. Цього разу близько 40 екскурсантів вирушили на пошуки бронзових мініскульптур. За словами гіда-екскурсовода Інни Спиридоненкової, кожна мініскульптура має свої особисті повір’я, тож якщо до неї доторкнутись, то можна відчути наш Дніпро.

“Ці мініскульптурки у Дніпрі відкрили в рамках проєкту “Відчуй Дніпро”. Перші з них встановили ще у 2020 році, і з того часу у Дніпрі їх вже 12. Кожна з них містить цікаву історію, пов‘язану з нашим містом, тож ми вирушили на їх пошуки, аби через кожну скульптурку познайомити наших гостей з цікавими історіями нашого міста”, - зазначила Інна Спиридоненкова.

Екскурсія триває близько двох годин. Крім історій, пов‘язаних з мініскульптурами, гостям та мешканцям міста розповідали про пам‘ятки, які траплялись на шляху, аби кожен з екскурсантів міг ще більше дізнатись про Дніпро.

“Ми й надалі плануємо проводити такі безкоштовні екскурсії, адже подібні заходи дуже важливі. Більшість дніпрян та гостей міста хочуть наповнюватись позитивом і хоча б на деякий час відволіктись. Це вже дев‘ята екскурсія, наступну плануємо через два тижні. Записатись можна за номером 067 602 60 90, і ми залюбки запишемо вас на наступні ексурсії”, - зазначила начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.

Учасниця екскурсії Олена також додала: “Ми дуже хотіли побачити Дніпро з іншого боку. Ми звикли, що в Дніпрі кипить життя, але мені дуже цікава його історія, особливо ті факти, про які я не чула до цієї екскурсії”.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.