Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2022-07-27 17:04:07]
Як не стати жертвою торговців людьми: у Дніпрі провели інформаційну кампанію

[ полный текст новости ]
Через військову агресію рф велика кількість жінок разом з дітьми вимушено виїжджають за кордон та можуть зіткнутися з торговцями людьми. На базі «Освітньої траєкторії» у Дніпрі провели лекцію – розповіли, як вберегти себе від злодійства.

«Загалом цю інформаційну кампанію ми проводимо щороку з ініціативи департаменту гуманітарної політики ДМР. Головна мета – щоб присутні освітяни обов’язково передали отриману інформацію всім батькам, особливо матусям з дітьми, які вимушено перебувають за кордоном. Розповідаємо про нормативи та законодавство, що регулює це питання, також покроково розказуємо, як захистити себе та близьких, допомогти людині, яка стала жертвою відповідних злочинних угрупувань», – зазначила юристка КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія»» ДМР Олена Воронько.

Також юристка зазначила: якщо ви стали жертвою на території України, то є два органи, до яких маєте звернутись – Національна поліція України і Міністерство соціальної політики України. Якщо ситуація трапилась за кордоном, треба одразу звертатися по допомогу до посольства чи консульства України.

Голова правління ГО «Промінь Дніпро» Олена Моргун також додала: «Більше ніж 6 млн українців через війну наразі перебувають за кордоном, тому дуже важливо говорити про це. Наголошую: за номером 257 (безкоштовно), який працює з 08:00 до 20:00, ви можете отримати консультацію щодо питань, пов’язаних з міграцією чи убезпеченням себе».


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.