Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2022-09-06 12:31:46]
Філатов: як Дніпро готується до опалювального сезону

[ полный текст новости ]
Дніпро готується до опалювального сезону, який цьогоріч буде непростим для всієї країни. На тлі прогнозів українських профільних відомств, а також постійної загрози ракетних ударів з боку країни-терористки росії, місто пропрацювало низку варіантів для різних сценаріїв розвитку подій — врахувавши усі особливості теплового господарства. Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив у своєму відеозверненні до містян.

Він пояснив, що у міста є можливість переключати потужності подання тепла — якщо щось станеться з однією з котелень. «Це дає місту певну перевагу, адже така опція є не у всіх територіальних громад», — сказав Філатов.

Загалом нині основні великі підприємства теплопостачання мають понад 90% технічної готовності до опалювального сезону. Їхнє обладнання продовжують оновлювати, аби знизити тепловтрати до мінімуму. Також, за словами Філатова, Дніпро має деякі альтернативні види палива та накопичує матеріальні резерви.

Мер Дніпра наголосив, що крім запасів теплого одягу та ковдр, містянам треба слідкувати, аби двері на сходових майданчиках взимку залишалися зачиненими:

«Кожні підперті цеглиною двері — це мінус кілька градусів тепла у ваших оселях. За всі ці роки ми зробили кілька тисяч ремонтів у багатоквартирних будинках. Утеплювали шви, оновлювали дахи, встановлювали в під’їздах пластикові вікна і двері з притягами. Протягом цієї осені ми проведемо ще низку таких терморемонтів». Також Філатов додав: «У нас є всі підстави мати обережний оптимізм, що місто витримає цей опалювальний сезон».


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.