Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-02-14 12:27:02]
У дніпровському ОСББ сортують сміття, а на отримані гроші упорядковують територію

[ полный текст новости ]
У дніпровському будинку ОСББ за адресою: вул. Робоча, 152 сортують сміття, а на кошти від цього – виконують благоустрій території дому. Мешканці власноруч зробили спеціальні контейнери для кожного виду сміття – пластик, пластмаса, скло, макулатура тощо. А для пластикових пляшок ще й змайстрували прес, аби їх ущільнювати.

«Вирішили з мешканцями запровадити таку ініціативу. Це передусім екологічно правильно, сучасна тенденція. Сортуємо побутові відходи, а на зібрані кошти від здачі такого сміття упорядковуємо прибудинкову територію чи робимо щось у домі. Спочатку долучились два блоки будинку, а потім усі інші. За викинуте сміття до баків платимо кошти. А тут навпаки — принесли сміття і отримали за це кошти. За ці гроші робимо щось у під’їздах, висаджуємо ялинки, туї. Спеціальні контейнери для сортування сміття зробили власноруч. Вивозимо таке сміття приблизно раз на місяць. Приємно спостерігати, як мешканці свідомо ставляться до екології», — зазначив голова правління ОСББ «Робоча, 152» Андрій Карабаєв.

Водночас начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення міської ради Владислав Макарець додав: «Це один із прикладів додаткового фінансування будинку. Основне надходження коштів до ОСББ — внески співвласників. Але є такі об’єднання, які організовують додаткові надходження завдяки різним ініціативам, кошти від яких направляють на розвиток будинку, двору. Звісно, з глобальними потребами міська влада допомагає в рамках програми співфінансування, виконуються різні ремонти. Водночас дуже добре, коли є додаткові надходження. Поширюємо такі гарні практики і серед інших ОСББ у місті».


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.