Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-02-17 18:45:39]
Чому понизився рівень води у Дніпрі: думки експертів

[ полный текст новости ]
Через війну та екологічні зміни рівень води у Дніпрі знизився. Директор департаменту екологічної політики ДМР Олег Семенко зустрівся з експертами, аби обговорити можливі ризики для нашого міста.

«Питання зниження води у річці місто теж (як і інші важливі питання, – ред.) тримає на контролі, хоч це і не наша компетенція. Загалом цим опікуються в Агентстві водних ресурсів. За їхньою інформацією, наразі жодних екологічних проблем немає, зниження рівня води в ріці контрольоване і відбувається через роботу Камʼянської та Дніпровської ГЕС», – зазначив Олег Семенко, який 7 лютого є черговим по місту.

Зі свого боку, експерти у сфері екології та водних ресурсів називають основну причину зниження рівня води у нашому Дніпрі. «Через обстріли Каховської ГЕС вода безконтрольно відходить з водосховища. Наразі в нас ми фіксуємо зниження води на 50 см. Але воно не таке суттєве. Проте через те, що у Каховському водосховищі «вирівнюють» воду завдяки вищим водосховищам, у нашому Дніпрі рівень води може впасти ще», – зазначив голова ГО «Підводних мисливців та рибалок» Валентин Левшин.

Експерт з оцінки впливу на довкілля, голова ГО «Зелений світ – Друзі Землі», заступник директора з питань екології КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради Олексій Ангурець додав: «Також падіння рівня води пов’язано і з кліматичними змінами, тому що останніми роками ми бачимо теплі зими. Цьогоріч також тепла зима, це добре з точки зору енергетики, але через незначне накопичення снігового покриву ми не будемо мати навесні промивання талими водами і це означає, що влітку може виникнути гідрологічна посуха. Ці питання потрібно моніторити, сподіваюсь, навесні ми повернемо водний моніторинг і будемо розуміти стан проблеми та шукати шляхи вирішення. Загалом питання річки Дніпро вимагає і загальнонаціональної координації, і регіональних програм».


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.