Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-02-22 20:11:50]
Професор із Чикаго прибув до Дніпра, аби навчити 400 анестезіологів рятувати захисників за світовими стандартами

[ полный текст новости ]
Це вже другий візит професора Рома Стівенсона у Дніпро. Це той самий професор, що за свою 36-річну кар’єру анестезіолога у морській піхоті США, врятував тисячі солдат у Іраку, Афганістану, Сх.Африці та Середземному морі. Але це тільки початок. Бо вже у березні професор привезе із собою цілу комаду із декількох десятків світил із Огайо, Х'юстона, Далласа, Клівленда та провідних ВУЗів США! Мета - охопити та навчити УСІХ українських анестезіологів з усіх областей! Фото та відео візиту: https://drive.google.com/drive/folders/1GhHHBJsFL-w7ryIDdnQhpsS_GLzibQXk?usp=share_link Це вперше в історії нашої країни подібний грандіозний обмін знаннями національного формату: коли найкращі фахівці однієї країни (дослідники, вчені і, власне, розробники цих протоколів УЗІ-діагностики) приїзджають, аби навчити найкращих фахівців іншої.

Це можна порівняти з тим, коли наших солдат вчать працювати з “леопардами” або британськими літаками. - Каже організатор цього проекту, співзасновник фонду Help Ukrainian Hospitals лікар Влад Дєєв. - Тільки цей фронт - медичний.

Якщо припустити, що 1 анестезіолог за рік щонайменше пропускає через себе 1000 пацієнтів, то 1000 навчених за новітніми протоколами лікарів = це мільйон пацієнтів, які отримали кращий і вищий шанс.

Чому за ці дні навчили лікарів Дніпра: робити point-of-care діагностику УЗІ розміром зі смартфон.

Вони дозволяють без КТ, МРТ та великої кількості медперсоналу за декілька хвилин провести діагностику пораненого солдата і тут же через месенджер поділитись знімками із американськими колегами, влаштувати онлайн-консиліум та швидко побудувати найкращий план рятування прямо у ліжка пораненого.
Підтримати ініціативу можна тут https://helpukrainianhospitals.com/uk/cause/support-the-education-for-ukrainian-doctors-by-american-colleagues-ua/?fbclid=IwAR2q0q9sGp54keNRcaxlUhlvAJwrgVrLJh5gLRBIAdmjH7vtMM_1LmYfMOI

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.