Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-02-24 18:23:04]
Рік повномасштабної війни на Дніпропетровщині

[ полный текст новости ]
За рік повномасштабної війни ворог вбив 218 мешканців Дніпропетровщини, понад 800 травмував та поранив. У містах та селах регіону зруйновано і пошкоджено понад 5 тисяч будинків. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак. «За рік ми пережили понад тисячу годин повітряної тривоги. Варварські обстріли мирних міст та сіл. Ми прощалися з найріднішими. Ми втрачали – знову і знову. Але за кожну сльозу на полі бою мстяться наші захисники. Ми об’єднані в боротьбі з окупантом. Та сьогодні сильніші, ніж будь-коли. Ми показали всьому світу – Україна незборима», – зазначив Сергій Лисак.

Очільник ОВА подякував захисникам, волонтерам, лікарям, енергетикам, хліборобам, підприємцям. Всім, хто «тримає» Україну.

«Ворог нищить цивільну інфраструктуру регіону, – наголосив Сергій Лисак. – Окрім будинків, в області пошкоджені більш ніж 150 навчальних закладів, майже 40 лікарень, близько 100 підприємств. Список злочинів російської армії можна продовжувати».

Попри це, додав він, Дніпропетровщина, як і вся Україна, стоїть. Підприємства працюють, хоч і з меншими потужностями. Влада та міжнародні організації допомагають переселенцям – їх в області майже 400 тис.

«Для жителів дніпровської багатоповерхівки, в яку вгатила ракета окупантів, з обласного бюджету виділили 97 млн грн. Людям з Павлограду, спільно с міською владою, – 15 млн. У кошторисі на цей рік і 70 млн на підтримку родин, котрі через ворожу агресію втратили рідних», – розповів Сергій Лисак.

Війна не зупинила життя, підкреслив голова ОВА. За час повномасштабної війни на Дніпропетровщині народилося понад 15,3 тис дітей.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.