Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-03-06 07:23:07]
Як підтримати імунітет організму: поради лікаря

[ полный текст новости ]
Імунна система забезпечує протиінфекційний, протипухлинний захист організму людини. Аби підсилити активність імунної системи, необхідно докладати зусилля.

«З-поміж іншого слід раціонально, збалансовано харчуватися — їсти овочі, фрукти, каші, додавати у раціон клітковину, не їсти копченого, смаженого. Пити більше рідини. На імунну систему також позитивно впливають фізичні навантаження. Отже слід робити гімнастику, більше ходити пішки. І побільше перебувати на свіжому повітрі. Слід намагатися максимально уникати стресових ситуацій, змінити своє ставлення до так званого хронічного стресу», — розповіла сімейна лікарка Ольга.

За її словами, кожна дитина має вроджений імунітет: «Бажано, аби до шестимісячного віку дитина була виключно на грудному вигодовуванні. Обов’язково мають робитися профілактичні щеплення, які допоможуть перенести ті чи інші хвороби, якщо такі стануться. Поради для школярів, аби був здоровий імунітет — дотримуватися режиму дня, обмежити користування гаджетами, побільше бути на свіжому повітрі. До харчування додавати рибу жирних сортів, яка збагачена поліненасиченими жирними кислотами. Так само, як і дорослим, пити побільше звичайної води».

Серед симптомів нездорового імунітету — людина часто хворіє, має синдром хронічної втоми, підвищену температуру тіла, загострення вірусних інфекцій. Також можуть бути хронічні гінекологічні, отоларингологічні хвороби.

«Впоратися з проблемами імунної системи допомагає вітамін Д. Однак не потрібно займатися самолікуванням. Якщо людина вважає, що в неї є проблеми з імунною системою, то слід звернутися і проконсультуватися із сімейним лікарем. У жодному разі не вживати самостійно імуномодулятори, стимулятори, біологічно активні добавки», — додала сімейна лікарка.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.