Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-04-12 20:49:47]
Тризуб із квітів: молодь Дніпра створила патріотичну клумбу

[ полный текст новости ]
Квіти віоли у формі тризуба: молодь Дніпра разом із вимушеними переселенцями висадили із квітів тризуб. Озеленення в рамках загальноміської акції #Дніпро_квітучий провели у парку Писаржевського. Долучитись до загальноміської акції запропонувала 20-ти річна Еліна.

«Одного дня я побачила дуже класний проєкт від Дніпровської міської ради #Дніпро_квітучий і вирішила запропонувати долучитись до нього нашій громадській організації. Мене всі підтримали, бо в нас дуже ініціативна молодь. Тож сьогодні ми зібрались, аби озеленити наше місто», - зазначила представниця громадської організації «Об’єднання міських гуртожитків Дніпра».

Державний тризуб, розмір якого 3 на 4 метри, утворили з 280 кущів віол.

«Разом з Молодіжним центром Дніпра ми запросили на озеленення представників молодіжних дніпровських організацій. Також старост гуртожитків Дніпра та молодь ВПО, яка наразі проживає в гуртожитках. Щодо квітів, то ми дуже хотіли висадити чорнобривці, бо, на наш погляд, вони б дуже гарно прикрасили наш тризуб. Проте через погодні умови наразі можна висаджувати тільки віоли. Ці квіти було важко знайти, але нам вдалось. І, на мою думку, вони теж гарно прикрасили клумбу. Серед них є і патріотичні кущики блакитно-жовтого кольору», - зазначила голова громадської організації «Об’єднання міських гуртожитків Дніпра» Анастасія Каюда.

Зі свого боку, заступник керівника Молодіжного центру Дніпра Карен Агаджанян додав: «В рамках загальноміської акції, яку ініціював міський голова Борис Філатов, наша молодь вирішила долучитись до озеленення Дніпра. Причому сьогодні вони ще й обрали символ нашої країни, аби вкотре подарувати свою любов та повагу рідній країні. Щодо локації, то для нас головне було не кількість квітів та не саме місце, а процес, під час якого молодь вкотре обʼєдналась і щось разом створила на згадку. Тим паче до нашої ініціативи сьогодні приєднались і перехожі».


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.