Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-04-14 13:02:18]
Дніпряни зробили чималий внесок у Перемогу., це рекордна партія техніки,

[ полный текст новости ]
Дніпро продовжує забезпечувати бійців ЗСУ необхідними технікою та спорядженням. За час повномасштабної війни на різне оснащення, а також зведення оборонних споруд і субвенції військовим місто вже витратило майже 2 млрд грн та продовжує допомагати армії. На цьому наголошує мер Дніпра Борис Філатов. Нині ж місто доправило на передову рекордну партію найнеобхіднішого устаткування. Це близько 1,5 тис. різного приладдя для двадцяти п’яти військових частин.

«Як ми анонсували вчора, Дніпро видав нашим оборонцям рекордну суму обладнання на загальну суму 100 млн грн. Ми придбали 300 дронів, зокрема, ударні дрони, «нічники», тепловізори, все обладнання, яке конче потрібно зараз на фронті, і яке замовляють наші бійці», — сказав Філатов. Він також подякував всім містянам і наголосив, що місто і надалі системно забезпечуватиме українських оборонців.

Разом з цим, до нинішньої надмасштабної партії увійшли також 10 вантажівок і 5 маневрових пікапів.

«Це дуже велика допомога, яку ми дійсно чекали. Оцим ми і відрізняємося від тої мразоти, яка топче нашу землю, розумієте? Чим більше буде допомоги від людей — такої, як ми отримали, – тим скоріше ми переб’ємо ту нечистоту, яка до нас прийшла. Шкода, що вони не беруть із собою насіння, бо ми б зібрали після Перемоги врожай, якому б заздрив увесь світ», — наголошує військовослужбовець Анатолій.

Як і раніше, все оснащення купували за заявками самих бійців. Майор Євген підкреслює: кожна річ тут буде дуже помічною на фронті.

«Це нам усе потрібно — «мавіки», акумулятори до них, безшумні станції, зарядні станції. Тепловізори. Це теж як витратний матеріал. Хлопці не завжди встигають забрати із собою. Бо вуличні бої на Бахмуті дуже тяжкі».


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.