Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-06-05 07:58:14]
У Дніпрі відкрили Центр психологічної підтримки

[ полный текст новости ]
У Дніпрі «на повну» запрацював Центр психологічної підтримки «RAZOM з тобою». Там фахівці безкоштовно консультують, допомагають впоратися зі стресом і тривожністю мешканцям регіону та переселенцям. «Війна впливає на стан кожного з нас. Хронічна втома, моральне виснаження, тривожність… Психологічна допомога нині дуже потрібна. Втілюємо в регіоні програму ментального здоров’я «Ти як?», якою опікується дружина Президента Олена Зеленська. Допомагають і партнери. Відкриття Центру зробить таку підтримку ще доступнішою», – зазначив заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Олексій Григорук.

У команді Центру психологічної підтримки – 6 фахівців. Вони допомагають впоратися зі страхом, тривожністю, хронічним стресом, панічними атаками. Проводять індивідуальні консультації, а ще – групові заняття. Працюють й онлайн. Використовують сучасні методи арт-терапії.

«Півроку центр працював у тестовому режимі. За цей час психологи підвищили свої компетенції, провели понад півсотні консультацій з дітьми, сім’ями військових, переселенцями. Показали гарні результати, тому тепер запустилися «на повну», – поділилася директорка обласного центру громадського здоров’я Наталія Гармаш.

У центрі надають безкоштовну психологічну підтримку мешканцям, які постраждали через війну, та всім, хто цього потребує.

«Не кожен може легко розказати про свої переживання. І з дітьми, і з дорослими ми малюємо, ліпимо з пластиліну, глини, використовуємо терапію з піском і казкотерапію. Працюємо і з метафоричними асоціативними картами. Так відпрацьовуємо страхи, негативні емоції та повертаємо внутрішню гармонію», – розповіла психологиня Наталія.

Центр психологічної підтримки відкрили за підтримки україно-американського благодійного фонду «Разом для України».

«Наше завдання – популяризувати турботу про своє ментальне здоров’я. Вже відкрили такі центри у Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому. Незабаром – у Бучі. Наші психологи пройшли відбір – це найкращі спеціалісти. Адже для нас важливо, щоб послуги надавали якісно», – розповіла керівниця програми «Разом з тобою» Лія Котяш.

Перше групове заняття у Центрі провели для дітей-волонтерів. Маленькі допомагають плести сітки, роблять поробки, обереги для захисників. Психологи навчили їх розрізняти власні емоції і переживання.

Щоб отримати допомогу у Центрі, потрібно попередньо записатися за номером телефону: 0636611300. Або зареєструватися через гугл-форму.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.