Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-07-04 07:35:07]
Вода у нормі – результати дослідження проб з річки Дніпро

[ полный текст новости ]
Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради щотижня моніторить стан річки Дніпро. Цього разу моніторинг провели у лабораторії кафедри екології «Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Для цього взяли забір води з річки на вул. Січеславській Набережній (біля пам’ятника Маргелову). У 2018 році між згаданим вищим навчальним закладом і департаментом підписаний меморандум про співпрацю у галузі екології. «З кафедрою екології «Дніпровської політехніки» співпрацюємо понад сім років. Це одна з опорних наукових установ не лише у нашому місті, а й в країні. Департамент щотижня моніторить стан річки Дніпро. Сьогодні взяли черговий забір води для лабораторного дослідження на кафедрі, аби дослідити її якість. Ця робота має не епізодичний характер, а проводиться системно», – сказав директор департаменту екологічної політики міськради Олег Семенко. У лабораторії є можливість на екрані бачити стан водних екосистем і переглядати зміни в них.

«У цій лабораторії проводимо біоекологічні досліди. За допомогою сучасного оптичного мікроскопу та інших портативних цифрових приладів вимірюємо параметри якості води й експрес-методом отримуємо результати. За різними реакціями визначаємо вміст розчинного кисню у воді, солей та інших компонентів, таких як жорсткість, нітрати, хлориди, фосфати тощо», – зазначив завідувач навчальної лабораторії кафедри екології «Дніпровської політехніки» В’ячеслав Федотов.

Результати дослідження проб води з річки Дніпро: основними хімічними та органолептичними показниками вона відповідає нормам для комунально-побутового водокористування. Мінералізація невисока - 220-230 мг/л; рівень pH - 7,2; каламутність – 8,7 одиниць. Загальна жорсткість - 10,2 ммоль/л. Нітрати за NO3 - 45 мг/л. Усі згадані показники поки в межах норми.

Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.