Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-10-01 08:49:36]
Дніпропетровщина першою з областей прийняла ветеранський форум

[ полный текст новости ]
Дніпропетровщина прийняла ветеранський форум «Об'єднані гідністю заради майбутнього». Серед регіонів – першою в Україні. Він пройшов символічно напередодні Дня захисників і захисниць. Про це повідомили в ОВА. Зустріч відбулася у Кам’янському. На неї приїхала профільна міністерка Юлія Лапутіна. А ще – очільники міст та районів, представники міжнародних організацій, військові. Онлайн до форуму долучився заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

«З новою ветеранською політикою ми йдемо до громад. Туди, де зустрічатимуть ветеранів, які повертатимуться з фронту. Вони мають інтегруватися у цивільне життя», – сказала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

«Ми зібралися, щоб спільними зусиллями центральної, регіональних і місцевих влад знайти як реалізовувати державну ветеранську політику», – наголосив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі йшлося про всебічну підтримку Героїв. Розглядали питання житла, працевлаштування та створення відповідної інфраструктури. Обговорювали й нові послуги для захисників.

«У 14-му році пішов на захист Батьківщини. І вся дорослу частину життя провів на службі. Повернувся додому і тяжко було. Радий, що зміг долучитися до програми «Помічник ветерана», тому що на собі відчув це. Коли не знав, що робити, з чого починати»,– розповів ветеран Андрій.

Дніпропетровщина вже має власні напрацювання з впровадження ветеранської політики у регіоні.

«Розвиваємо мережу реабілітаційних центрів для оборонців. Запустили «єдине вікно» з безліччю послуг для воїнів у ЦНАПах. Долучилися й до пілотного проєкту «Помічник ветерана». Проте є ще багато питань, з якими належить впоратися. Такі форуми допомагають знайти рішення», – сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Ветерани постійно повинні відчувати підтримку держави. Моє особисте переконання – досягти цього можемо тільки конкретними справами»,– зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Захід тривав декілька годин. Усе – у форматі панельних дискусій та діалогових майданчиків. Раніше його анонсувала міністерка у справах ветеранів під час шостого міжнародного форуму. Подібні зустрічі надалі влаштовуватимуть і в інших областях України.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.