Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-10-06 08:50:50]
ВОЗ передала гуманітарний вантаж для 10 лікарень Дніпропетровщини

[ полный текст новости ]
Дніпропетровщина отримала гуманітарну допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Фура з медичним вантажем для 10 лікарень регіону. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. «Вдячні Бюро ВООЗ в Україні. За те, що вже не вперше відгукуються на запити медичних закладів Дніпропетровщини. Адже зараз через вороже вторгнення наша система охорони здоров’я відчуває велике навантаження», – сказав заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Олексій Григорук. У фурі – декілька тонн з найнеобхіднішим. Зокрема, хірургічними й педіатричними наборами, перев’язувальними та різними витратними матеріалами. Є й обладнання. Наприклад, глюкометри разом з тест-смужками. А ще ліки проти хронічних захворювань, антибіотики, кровоспинні. Одних лише інфузійних розчинів три тонни. Вантаж особисто передала делегація Всесвітньої організації охорони здоров’я. Серед її представників – регіональний директор з надзвичайних ситуацій Європейського регіонального бюро ВООЗ Джеральд Рокеншауб. І команда з реагування на надзвичайні ситуації в Україні на чолі з Емануеле Бруні.

«З початку повномасштабної війни наша організація підтримує Україну. Активно доправляємо гуманітарні конвої на Дніпропетровщину. Оскільки регіон – потужний медичний хаб. Комунікуємо на рівні обласної влади, місцевого самоврядування, керівників лікарень», – наголосив Емануеле Бруні.

Розвитку співпраці з іноземними донорами сприяє Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Вона має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.