Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-10-18 20:05:28]
Приватний сектор в Обухівці Дніпровського району постраждав від ракетної атаки

[ полный текст новости ]
Приватний сектор в Обухівці Дніпровського району. Тут декілька вулиць у руїнах після ворожої ракетної атаки. Вона забрала життя молодої мами. Ще четверо людей отримали поранення. Потрощене все – дороги, комунікації, житлові будинки. Місцеві діляться своїми історіями. Деякі досі не можуть зрозуміти, як вціліли після ранкового жаху.

«Ворог не вгамовується. Продовжує воювати з мирними. Забирає життя наших людей. Змиритися з цим неможливо, як і пробачити. Впевнений, шлях, який обрали російські терористи, неодмінно приведе їх до провалу. А ще – до справедливої відплати», – сказав начальник ОВА Сергій Лисак.

Світ Юрія сьогодні рухнув. Він був на роботі, коли пролунав дзвінок і його попросили хутко бігти додому. Чоловік розумів – сталася біда. Втім, навіть не підозрював, що ракетна атака забрало життя його доньки Катерини.

«Вже знав – був «приліт», але не розумів, що до мене у двір. Підбігаю до дому, а тут вже дружина моя. Кричить – Катю вбили, – не може втримати сліз Юрій. – Росіянам бажаю пережити не менше горе за те, що бачать наші діти. Горіти їм у пеклі».

Навпроти будинку загиблої живе пан Анатолій. Він добре знав дівчину. Каже – часто гуляла вулицею із дітьми. Проходячи своїм понівеченим обійстям, й досі дивується – як сам вцілів.

«У цей час якраз я був надворі. Раптом собака стала бентежитися. Почув якийсь шурхіт, 30 секунд – і вибух. Побило все. Шифер, вікна, машину. З вулиці почав доноситися крик. Зрозумів: кого чи поранило, чи вбило, – поділився місцевий мешканець Анатолій. – Пізніше у трубі, біля якої я стояв у той момент, знайшли уламок. Він там застряг. Мені просто пощастило».

Дивом залишилася неушкодженою і Марина. Про небезпеку її попередив чоловік. Наказав хутко йти до кімнати, де менше вікон. Втім, вона не встигла.

«Я лежала на дивані просто біля вікна. Тільки-но почала з нього підніматися, як почула шум. Після все так швидко відбулося, що ледь сховала обличчя у подушці і скло посипалося. Ще б трохи, й, мабуть, була вся порізана. До того ж, деякі частини вікна затримав скотч. Інші втримала щільна штора», – розказує Марина.

До ліквідації наслідків ракетного удару по приватному сектору у Дніпровському районі було залучено понад 50 рятувальників та 12 одиниць спеціальної техніки.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.