Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-11-13 18:10:04]
ЄС підтримує медичну реабілітацію ДПСУ за допомогою передових технологій

[ полный текст новости ]
3 листопада 2023 року проєкт «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні – Стійкість», що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Міжнародним центром розвитку міграційної політики, передав Держприкордонслужбі України (ДПСУ) екзоскелет для фізичної реабілітації та організував навчання медичного персоналу.

Одним із завдань проєкту є надання частини необхідного обладнання для трьох спеціалізованих госпіталів ДПСУ для забезпечення реабілітації військовослужбовців та військовослужбовиць, які постраждали під час виконання обов’язків на передовій та вздовж кордону з агресором. Деяке обладнання для легкої фізіотерапії було передано ДПСУ ще у жовтні. Для швидшого відновлення та ефективнішої реабілітації важкопоранених прикордонників проєкт закуповує більш високотехнологічні інструменти, такі як екзоскелет, вартість якого сягає майже 120 тисяч євро.

«Посилення стійкості управління кордонами є основною метою нашого проєкту, а люди є найважливішим фактором цієї стійкості. Тому посилення реабілітаційних можливостей Державної прикордонної служби стало для нас високим і почесним пріоритетом», – зазначає Арунас Адоменас, керівник проєкту EU4IBM-Resilience.

Екзоскелет – пристрій, який вдягається на пацієнта та допомагає йому в реабілітації опорно-рухового апарату при травматичних ушкодженнях спинного мозку, черепно-мозкових травмах або м’язовій дистрофії. Це такий собі «костюм», що забезпечує додаткову підтримку та опору, що дозволяє людині пересуватися. Таким чином, передова технологія сприяє ранній рухливості, допомагає виправити поставу, повертає пацієнтів на ноги через відновлення правильної схеми кроків і перенесення ваги.

«Такий тип реабілітаційного обладнання дуже допомагає в нашій роботі. Окрім безпосередньої користі для фізичного здоров’я, він позитивно впливає на психологічне самопочуття пацієнтів, що проходять довготривалу реабілітацію», – коментує Іван Гончар, в.о. начальника Відділення фізичної реабілітації госпіталю ДПСУ м. Києва.

Використання екзоскелета дозволяє скласти план поступового відновлення з пасивними, активними або примусовими рухами, що бере до уваги рухові навички кожної людини та поточний етап її реабілітації. Прилад оснащений програмним забезпеченням, яке включає програми ранньої мобільності для відновлення природної ходьби людини. Для опанування функціоналу екзоскелету, налаштування персоналізованих режимів на основі оцінки стану здоров’я пацієнта разом із доставкою обладнання було організовано серію тренінгів для відібраних лікарів-практиків ДПСУ.

Проєкт «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні-Стійкість (EU4IBM-Стійкість)», що фінансується ЄС та виконується Міжнародним центром розвитку міграційної політики (ICMPD), спрямований на підвищення стійкості українських відомств, які здійснюють прикордонний контроль, у воєнний час, а також на підтримку подальших реформ, спрямованих на наближення системи управління кордонами України до стандартів та найкращих практик ЄС відповідно до Стратегії інтегрованого управління кордонами України, ухваленої Кабінетом Міністрів 24 липня 2019 року. Проект триває з грудня 2022 року до травня 2024 року.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.