Днепропетровск, новости, фотостудия, анонсы, выставки, работаобразование, транспорт
НачалоНовостиВакансииVIP-вакансииРезюмеДобавить вакансиюДобавить резюмеПоискСтатьиПартнеры
Поиск:
АфишаОбразованиеОтдых Услуги
Новости Днепропетровска и Украины на сайте www.prodnepr.dp.ua

[Дата размещения новости на сайте 2023-12-05 12:11:09]
У Дніпрі презентували інтерактивну інсталяцію

[ полный текст новости ]
У Дніпрі представили тематичну інсталяцію, присвячену протидії різним формам насильства. Вона інтерактивна. Покликана стимулювати людей, які постраждали, звертатися за допомогою.

«Цьогоріч на Дніпропетровщині зафіксовано понад 30 тисяч випадків насильства. Зверталися, зокрема, жінки, матері з дітьми, діти. Тим, хто цього потребував, надана допомога, консультації. Важливо привертати увагу до цього питання. Й вживати заходів щодо запобігання таких випадків у подальшому», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Боротьба з насильством починається з маленьких кроків – це головна ідея запровадженої інформаційної кампанії. Вона й лягла в основу інтерактивної інсталяції.

На стенді зашифровані 11 слів. Своєрідних підказок, які допомагають протидіяти домашньому насильству. Подзвони, прислухайся, сповісти, сфотографуй, головне – не мовчи й не терпи.

«Живемо в період війни та гуманітарної кризи. Й наша мета висловити спільну думку. Що ми засуджуємо будь-які прояви насильства. Готові підтримати людей, які є постраждалими або свідками. Закликаємо до простих дій: зробити крок аби попросити про допомогу», – сказала польова гуманітарна координаторка фонду ООН у галузі народонаселення Ганна Карпеченкова.

Інсталяцію можна переглянути до 6 грудня в одному із торгівельних центрів. Поряд знаходитимуться волонтери. Інтерактив приїхав з Києва. Дніпро стало другим містом, де його розмістили. Далі стенд вирушить до Львова.


Вернуться в каталог новостей Днепропетровска и УкраиныСтань успешным
synevo_girl_240x350

Английский клуб СЭМ. Эффективное обучение английскому языку по методу Ирины Горец

Школа английского и немецкого языков Сергея Пулина в Днепропетровске, pulin

ГлавнаяНовости • • Театральная афиша


По вопросам размещения,
сотрудничества и рекламы обращайтесь:
e-mail: prodnepr@list.ru

Администрация сайта не несет ответственности за размещенную информацию в разделах объявлений и форуме.